h الیور استون : اوباما یک مار است و ما باید با او مخالفت کنیم. - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

الیور استون : اوباما یک مار است و ما باید با او مخالفت کنیم.,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,الیور استون : اوباما یک مار است و ما باید با او مخالفت کنیم.,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,الیور استون : اوباما یک مار است و ما باید با او مخالفت کنیم.

الیور استون : اوباما یک مار است و ما باید با او مخالفت کنیم.

روزنامه یو.اس.ای تودی نوشت: الیور استون در جمع خبرنگاران در توکیو، پایتخت ژاپن گفت: اوباما یک مار است و ما باید با او مخالفت کنیم.

استون با تقدیر از ادوارد اسنودن، مقاطعه‌کار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا و افشاگر اطلاعات محرمانه گفت که وی با این افشاگری در حقیقت "فداکاری" کرد.

الیور استون که برای نمایش مستند جدید خود با عنوان "ناگفته‌های تاریخ آمریکا" در توکیو است، ادامه داد: فکر می‌کنم که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه کار با ارائه پناهندگی به اسنودن درستی انجام داد و من از این بابت به او افتخار می‌کنم. کشورهای بیشتری باید مقابل آمریکا بایستند.

سیاست‌های لیبرال استون به اندازه اعتراضات تند و غیر معمولش به روسای جمهوری آمریکا در فیلم‌هایش معروف هستند و همه رنگ‌ و بومی مخالفت با سیاست‌های آمریکا را دارند.

از سوی دیگر استون از ژاپن خواست از همکاری با آمریکا در حوزه دفاعی صرف نظر کرده و به چین نزدیکتر شود.

استون پیشتر در ارتباط با یکی از سخنرانی‌های اوباما در کره جنوبی در سایت توییتر نوشت: به اظهارات اوباما در خصوص کره توجه کنید تا متوجه شوید که چقدر تاریخ شناسی او ضعیف شده است.

27 مرداد 1392