h محمد قاضی : رویانیان عامل حضورم در استقلال بود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

محمد قاضی : رویانیان عامل حضورم در استقلال بود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,محمد قاضی : رویانیان عامل حضورم در استقلال بود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,محمد قاضی : رویانیان عامل حضورم در استقلال بود

محمد قاضی : رویانیان عامل حضورم در استقلال بود

روز گذشته محمد قاضی بازیکن سابق پرسپولیس و سعید شیرینی سرپرست تیم سرخپوش تهرانی به جنگ رسانه‌ای پرداختند. در حالی که این دو در زمان نقل و انتقالات سکوت کرده بودند و صحبتی رد و بدل نشد دیروز ظاهرا کاسه صبرشان لبریز شد و از اتفاقات قبلی سخن به میان آوردند !

محمد قاضی مهاجم این فصل تیم فوتبال استقلال در مصاحبه‌ای علاوه بر پاسخ دادن به سوالات گوناگون در خصوص حضورش در پرسپولیس و مسائلی که باعث ناکامی‌اش در این تیم شد، اظهار داشت: یک سال در پرسپولیس بودم اما در این تیم هم به من خیانت شد و هم به هواداران! همین جمله باعث شد سعید شیرینی سرپرست تیم پرسپولیس در خصوص اظهارات محمد قاضی واکنش نشان دهد .

ما خیانت کردیم که دروازه را کج دیدیم

سعید شیرینی در خصوص گفته‌های مهاجم فصل قبل تیم سرخپوش پایتخت اظهار داشت: قاضی گفته در پرسپولیس زجر کشیده، حالا باید نظر هواداران را پرسید که قاضی زجر کشیده یا با گل نزدن‌های او و مصدومیت‌های گاه و بی‌گاهش و بازی‌های ضعیف بیشتر طرفداران پرسپولیس را زجر داده است.وی افزود: جالب است کسی از خیانت به هواداران پرسپولیس حرف می‌زند که با تک زنگ استقلالی‌ها بدو بدو سرتمرین این تیم رفت و با رقیب دیرینه پرسپولیس که طرفداران ما نسبت به این تیم حساسیت‌های ویژه‌ای دارند قرارداد بست تا معلوم شود چقدر ایشان دلش با پرسپولیس و هوادارانش بوده است.

سرپرست قرمزپوشان یادآور شد: لابد من و رویانیان خیانت کردیم که در دربی رفت فصل گذشته 7 متر دروازه خالی استقلال را کج دیدیم و توپ را به خال آسمان فرستادیم البته ما مثل بعضی‌ها اهل تهمت زدن نیستیم. ولی از قاضی که برای ما گل خالی را گل نمی‌زد و حالا ستاره استقلال شده خواهش می‌کنیم لطفا سکوت کند.وی یادآور شد: ما از قاضی خواهش می‌کنیم در مورد این یک قلم یعنی خیانت حرف نزند چون به نفع خودش است و اینطور بهتر است و بهتر است قضاوت را به مردم بسپارد چون آنها وفادارترین و قاضی تر هستند.شیرینی در پایان یادآور شد: در پایان روی سخنم به کسانی است که چشم دیدن موفقیت پرسپولیس را ندارند، امسال قاضی را جلو می‌اندازند تا با خیال خام خود با استفاده از تاکتیک‌های خاصشان که نخ نما شده است پرسپولیس را به حاشیه بکشانند، آقایان بدانند دستشان رو شده و تیم دایی با این مصاحبه‌های سفارشی هرگز به حاشیه نخواهد رفت.

آقای با تعصب ! سکوت کن

محمد قاضی البته بیکار ننشست و به اظهارات شیرینی پاسخ داد ! وی گفت: آقای با تعصب اگر باسواد بودی و بلد بودی مصاحبه را درست بخوانی متوجه می‌شدی که روی صحبت من با رویانیان و عوامل باشگاه نبود. خدا را شکر که با این واکنش چهره واقعی‌ات را برای تماشاگران نشان دادی.

قاضی تاکید کرد: اگر شما در جریان نیستی بدان که رویانیان عامل حضورم در استقلال بود و من با مشورت او به استقلال آمدم. حتی وی در نیم‌فصل دوم سال گذشته برای حضورم در استقلال با مسئولان این باشگاه مذاکره کرده بود.مهاجم فصل گذشته پرسپولیس گفت: کسی که دو سال است به این فوتبال آمده در خصوص همه اظهار‌نظر می‌کند و البته کم کم یخ شیرینی باز می‌شود. زجر من فوتبالی بود که تو اصلا نمی‌دانی فوتبال چیست.

اتفاقا گل نزدن من هم به خود شما ربط دارد چرا که فکر کنم یادت رفته چهار ساعت در هتل اوین به من التماس می‌کردی که فلان بازیکن را به پرسپولیس بیاوریم تا بعد هم روی سکوها حمایتش کنی که از دقیقه یک تا 90 تشویقش کنند.

قاضی در ادامه گفت‌وگویش تاکید کرد: من به اندازه‌ای که بازی کردم گل زدم اما فکر می‌کنم چند وقت دیگر تو سر جای سرمربی تیمت بنشینی و در خصوص ارنج و ترکیب نظر بدهی. مثل اینکه یادت رفته ساعت سه بامداد با مدیر برنامه‌های من صحبت کردی تا او را از سفر به اصفهان برای بستن قرارداد منصرف کنی.

مهاجم استقلال ادامه داد: من اولین بازیکنی بودم که در روز اول نقل و انتقالات با پرسپولیس قرارداد بستم ولی در مورد صحبت من مبنی بر خیانتم خوب خودت را نشان دادی چون من اصلا منظورم با شما و رویانیان نبود ولی با این حرفها خودت را زیرسوال بردی آقای باتعصب.

وی ادامه داد: من اگر حرفی بزنم آنقدر مرد هستم که اسم شخص موردنظرم را بیاورم. اگر مشکلی بین من و رویانیان باشد نیازی به حضور واسطه نیست.قاضی در پایان صحبت‌هایش تاکید کرد: او گفته است که من سکوت کنم ولی به او می‌گویم که بهتر است شما سکوت کنی چون این یک هزارم حرف‌هایی بود که باید می‌زدم و نزدم.

27 مرداد 1392