h راجر فدرر به ایران خواهد آمد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

راجر فدرر به ایران خواهد آمد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,راجر فدرر به ایران خواهد آمد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,راجر فدرر به ایران خواهد آمد

راجر فدرر به ایران خواهد آمد

راجر فدرر به ایران خواهد آمد

بعد از کلی وعده محقق شده و محقق نشده دیگر، حالا پرسپولیسی‌ها می‌گویند قرار است یکی از بهترین‌های دنیا را به ایران بیاورند.

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس از قول سفیر سوییس در ایران خبر داد که راجر فدرر، بزرگ‌ترین تنیسور تاریخ به‌زودی به تهران می‌آید.

بهروز منتقمی که بنا به دعوت سفیر سوییس در ایران به سفارت این کشور رفته بود، درباره این دیدار گفت: «آنها در صحبت‌های غافلگیرانه به ما اعلام کردند که حاضرند فدرر، بهترین تنیسور جهان، را به ایران بیاورند و از طریق باشگاه پرسپولیس حتی با حضور او دیداری نمادین در ایران برگزار کنند، البته این موضوع قطعی نشده و با توجه به ارتباط خانوادگی سفیر سوییس در ایران و فدرر این موضوع به ما اعلام شد که ما هم چراغ سبز نشان دادیم.

همچنین قرار است به‌زودی رویانیان نیز سفری به سوییس داشته باشد و از امکانات تیم‌های بزرگ این کشور بازدید کند و با مسئولان تیم‌های خوب این کشور با هماهنگی سفیر سوییس در ایران دیدارهایی داشته باشد.»

27 مرداد 1392