h هیپنوتیزم کوسه ها توسط یک قواص + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هیپنوتیزم کوسه ها توسط یک قواص + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هیپنوتیزم کوسه ها توسط یک قواص + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هیپنوتیزم کوسه ها توسط یک قواص + عکس

هیپنوتیزم کوسه ها توسط یک قواص + عکس

هیپنوتیزم کوسه ها توسط یک قواص + عکس

يك غواص با هيپنوتيزم كوسه‌هاي قاتل توانست تصاوير فوق‌العاده‌اي را از آن‌ها ضبط كند.

تام پاركر، اين‌غواص باهامايي با شنا در اقيانوس اطلس و عمق 20 متري به همراه ‌عكاسش در برابر 15 كوسه قاتل قرار گرفت و آنان را هيپنوتيزم كرد.

تام ابتدا با مالش بيني كوسه‌ها آنان را به سوي خود كشيد و كوسه‌ها پس از 5 دقيقه هيپنوتيزم به خوابي 15 دقيقه‌اي فرو رفتند. وي سپس در حالي كه كف دستانش را روي بيني كوسه‌ها قرار داده بود آنان را به حالت عمودي نگه داشت تا بدون هيچ آسيبي هوشياري شان را بازيابند.

اين اقدام عجيب غواص جوان كه مي‌توانست حتي منجر به مرگش شود، عكاسي و فيلمبرداري شد كه به‌صورت يك برنامه مستند به زودي از شبكه ديسكاوري پخش خواهد شد تا همگان شاهد هنرنمايي او باشند. تام پاركر در خصوص اقدام جسورانه‌اش به خبرنگاران محلي گفت: پيش از اين غواصان زيادي براي ماجراجويي به عمق آب‌هاي اقيانوس اطلس و درياي كارائيب رفته‌‌اند و هنرنمايي‌هايي را انجام داده‌اند ولي من سعي كردم با ورود به منطقه خطر و قرار گرفتن در جمع كوسه‌هاي آدم‌خوار ركورد جديدي در اين زمينه داشته باشم.

26 مرداد 1392