h نقش هاشمی رفسنجانی در انتخاب کابینه روحانی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نقش هاشمی رفسنجانی در انتخاب کابینه روحانی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نقش هاشمی رفسنجانی در انتخاب کابینه روحانی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نقش هاشمی رفسنجانی در انتخاب کابینه روحانی

نقش هاشمی رفسنجانی در انتخاب کابینه روحانی

نقش هاشمی رفسنجانی در انتخاب کابینه روحانی

ياسر ‌هاشمی، فرزند رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اين كه آقای‌ هاشمی رویکردی حمایتی درباره کابینه دکتر روحانی در پیش گرفته‌اند و معتقدند دولت با پشتیبانی ارکان نظام و ملت می‌تواند دستاوردهای چشمگیری در عبور از مشکلات به دست آورد.

وی خاطرنشان كرد : می‌دانم آقای‌ هاشمی در انتخاب‌ها و انتصاب‌های دکتر روحانی قصد دخالت نداشته و ندارد اما هر لحظه که رئیس‌جمهور یازدهم نیاز به مشورت با ایشان را دارد، دریغ نمی‌کنند.

رئیس دفتر هیات امنای دانشگاه آ‍‌زاد اسلامی ادامه داده: می‌توانم بگویم نقش آقای ‌هاشمی در انتخاب گزینه‌های دولت تدبیر و امید براساس نیاز مشورتی رئیس‌جمهور بوده اما این که برخی می‌گویند رئیس مجمع تشخیص، وزیر یا شخص خاصی را وارد کابینه یا از لیست وزیران حذف کرده، از واقعیت فاصله دارد.

وی با بیان این که رئیس‌جمهور از شهرداری یا سازمانی کوچک به پاستور نیامده، افزوده: دکتر روحانی سال‌ها در حساس‌ترین نهادهای نظام فعالیت داشته و به خوبی بر نقاط ضعف و قوت حوزه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی اشراف دارد به همین دلیل نمی‌توان او را نا‌آشنا به افراد و نیازهای کشور دانست.

26 مرداد 1392