h عسگراولادی : اگر زنگنه بخواهد معاونش خواهم شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عسگراولادی : اگر زنگنه بخواهد معاونش خواهم شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عسگراولادی : اگر زنگنه بخواهد معاونش خواهم شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عسگراولادی : اگر زنگنه بخواهد معاونش خواهم شد

عسگراولادی : اگر زنگنه بخواهد معاونش خواهم شد

عسگراولادی : اگر زنگنه بخواهد معاونش خواهم شد

حبيب‌الله عسگر اولادي، دبيركل جبهه پيروان خط امام و رهبري كه شامل 14 تشكل اصولگراست، با اشاره به ویژگی‌های برجسته اخلاقی و توانمندی مدیریتی مهندس بیژن نامدار زنگنه برای تصدی وزارت نفت گفته: اگر در توانم بود و ایشان من را می‌پذیرفت، حتماً معاون آقای زنگنه می‌شدم.

وي با تاکید براین مطلب که ترکیب کابینه دکتر روحانی خوب است، درباره حرف و حدیث‌های زیادی که درخصوص برخی از وزرای پیشنهادی مثل آقای زنگنه مطرح است و برخی ایشان را منتسب به فتنه ٨٨ می‌دانند و معتقدند نباید در کابینه حضور داشته باشند، تصریح کرده: بنده سال‌ها در مجمع تشخیص مصلحت نظام با آقای زنگنه کار کرده‌ام. ایشان فرد بسیار صریحی است. وی تاكيد كرده: البته حق مجلس است در گزینش خود دقت کند، اما کسی که در حال حاضر مورد تایید رهبری و مردم است، نباید تضعیف شود و بگوید تشخیص ایشان در انتخاب اصلح غلط بوده است. مجلس باید در گزینش وزرا دقت و تحقیق داشته باشد و از سهل‌انگاری پرهیز کند.

26 مرداد 1392