h قیمت مرغ تا پایان سال چگونه خواهد بود ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قیمت مرغ تا پایان سال چگونه خواهد بود ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قیمت مرغ تا پایان سال چگونه خواهد بود ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قیمت مرغ تا پایان سال چگونه خواهد بود ؟

قیمت مرغ تا پایان سال چگونه خواهد بود ؟

متوسط قيمت مرغ در سطح تهران به 6 هزار و500 تا 6هزار و 700 تومان رسيده و اين درحالي است كه عرضه مرغ منجمد ذخيره‌سازي شده در ميادين ميوه و تره‌بار با همان قيمت مصوب 5 هزار و400 توماني در حال توزيع است.

حسن رادمرد، معاون تامين و توزيع كالاي وزارت صنعت، معدن و تجارت، درباره افزايش قيمت مرغ گرم در بازار با تاكيد بر اين‌كه قيمت مرغ را مديريت مي‌كنيم، گفت: از آنجا كه قرار شده نهاد‌ه‌هاي دام و طيور با ارز مرجع وارد شوند قيمت مرغ به هيچ وجه نبايد افزايش پيدا كند. وي ادامه داد: بنا به دستور جهانگيري معاون اول رئيس جمهور، ارز مرجع كالاهاي اساسي تا پايان سال تامين مي‌شود. رادمرد با تاكيد بر اين‌كه دستور معاون اول رئيس جمهور به بانك مركزي نيز ابلاغ شده است، خاطرنشان كرد: از اين رو تمامي كالاهاي اساسي طبق روال گذشته با همان ارز مرجع وارد مي‌شود. به گفته معاون تامين و توزيع كالاي وزارت صنعت، معدن و تجارت اين موضوع به خصوص شامل نهاده‌هاي دام و طيور مي‌شود.

26 مرداد 1392