h سامسونگ ساعت هوشمند Galaxy Gear را رونمایی خواهد کرد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سامسونگ ساعت هوشمند Galaxy Gear را رونمایی خواهد کرد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سامسونگ ساعت هوشمند Galaxy Gear را رونمایی خواهد کرد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سامسونگ ساعت هوشمند Galaxy Gear را رونمایی خواهد کرد + عکس

سامسونگ ساعت هوشمند Galaxy Gear را رونمایی خواهد کرد + عکس

سامسونگ ساعت هوشمند Galaxy Gear را رونمایی خواهد کرد + عکس

بر کسی پوشیده نیست که سامسونگ در حال کار برروی ساعت هوشمند خود است. چندی پیش یکی از مدیران ارشد این شرکت رسما اعلام نمود که سامسونگ مدت‌ها است در زمینه طراحی و تولید و ساعت هوشمند فعالیت می‌کند و قصد دارد نسخه جدید و مدرن این ساعت‌ها را به زودی روانه بازار کند.

این در حالی است که اطلاعاتی بدست آمده که علاوه بر سامسونگ، شرکت‌های بزرگ دیگری همچون مایکروسافت و اپل نیز در حال طراحی ساعت هوشمند هستند. سونی نیز اخیرا ساعت‌های هوشمند خود را از نظر نرم افزار و سخت افزاری بروز کرد.

حالا سم‌موبایل – وب سایت نزدیک به سامسونگ- اطلاعات دقیقی بدست آورده که نشان می‌دهند، در مراسم Unpacked Episode ۲ که در ۴ سپتامبر برگزار خواهد شد علاوه بر گلکسی نوت ۳ از ساعت هوشمند Galaxy Gear نیز رونمایی خواهد شد.

این محصول با نام مدل SM-V۷۰۰ معرفی می‌شود و در واقع یک وسیله جانبی برای تلفن‌های سری گلکسی به شمار می‌رود. ممکن است که ساعت هوشمند سامسونگ مجهز به صفحه نمایش OLED منعطف باشد.

احتمالا Galaxy Gear از طریق NFC و بلوتوث به تلفن‌های گلکسی متصل خواهد شد و دسترسی به برخی از امکانات تلفن‌ها را از طریق ساعت مچی میسر خواهد کرد. کنفرانس آنپک سامسونگ در تاریخ ۴ سپتامبر، ۱۳ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

24 مرداد 1392