h چگونه آب بیشتری بنوشیم ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چگونه آب بیشتری بنوشیم ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چگونه آب بیشتری بنوشیم ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چگونه آب بیشتری بنوشیم ؟

چگونه آب بیشتری بنوشیم ؟

باشگاه خبرنگاران در مطلبی نوشت : پزشکان به افراد توصیه می کنند تا در اول صبح قبل از خوردن صبحانه یا چای و قهوه یک لیوان آب سرد بنوشند زیرا باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش، شادابی و نشاط روح و همینطور حفظ جوانی پوست آنها می شود.

گفتنی است، افراد می توانند در کنار مصرف آب از آبمیوه هایی که دارای الیاف میان بافتی با حجم زیادی از آب هستند مانند خیار، لیمو و یا هنداونه استفاده کنند تا میزان مایعات بدن آنها تنظیم شود.

بررسی ها نشان می دهند، افرادی که در هنگام کار معمولا آب می نوشند در کار خود موفق تر هستند و خلاقیت بیشتری دارند زیرا مانع از بالا رفتن دمای مغز به علت فشار کاری به واسطه نوشیدن آب می شوند.

همینطور پزشکان توصیه می کنند تا برای تشویق خود و اطرافیان به ویژه کودکان به مصرف بیشتر آب سعی کنند تا در لیوان های زیبا و تمیز آب بنوشند و چنانچه طعم خالی آب برایشان دلچسب نبود، آب را با میوه هایی مانند لیمو، گلاب و نظایر آن طعم دار نموده و در کنار آن چای و یا قهوه مصرف نمایند.

23 مرداد 1392