h پرسپولیسی ها بازی آنلاین راه اندازی کردند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پرسپولیسی ها بازی آنلاین راه اندازی کردند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پرسپولیسی ها بازی آنلاین راه اندازی کردند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پرسپولیسی ها بازی آنلاین راه اندازی کردند

پرسپولیسی ها بازی آنلاین راه اندازی کردند

پورتال جدید پرسپولیس به همراه نسخه جدید بازی اینترنتی "رد کاپ" در حضور رویانیان افتتاح شد.

مراسم رونمایی از پروتال جدید باشگاه پرسپولیس و همچنین بازی جدید اینترنتی این پورتال تحت عنوان "رد کاپ" با حضور رویانیان در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در مصلای تهران برگزار شد.

پس از ورود رویانیان به نمایشگاه تعداد زیادی از علاقه‌مندان به پرسپولیس اطراف غرفه این باشگاه جمع شدند و قصد داشتند با رویانیان عکس یادگاری بیندازند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از رونمایی از این دو سامانه اظهار کرد: جا دارد از مسئولان برای برگزاری این نمایشگاه خوب تشکر کنیم. استفاده از بازی‌های رایانه‌ای یکی از نیازهای بنیادی جامعه امروز ما بویژه قشر کودک و نوجوان است. باید با اندیشه و فکر مردم همراه شویم.

رویانیان با اشاره به اینکه پورتال جدید پرسپولیس امکانات زیادی دارد درباره بازی "رد کاپ" هم گفت: این بازی طوری طراحی شده که 8 میلیون کاربر می‌توانند به صورت آنلاین در آن بازی کنند.

وی با اشاره به کُری‌خوانی برای استقلالی‌ها گفت: خیال همه راحت من همیشه برای فتح‌الله‌زاده و استقلالی‌ها کُری می‌خوانم. هر جا می‌روم یک استقلالی و دهها پرسپولیسی می‌بینم. بازی تاریخی 6 تایی‌ها نیز از یاد هیچکس نمی‌رود.

مدیرعامل پرسپولیس پس از این صحبت‌ها و در حالی که عدد 6 را با دستانش نشان می‌داد به سمت غرفه‌های دیگر رفت تا از آن بازدید کند، ضمن آنکه حدود 200،300 نفر نیز پشت سر او به راه افتاده بودند.

22 مرداد 1392