h علی کریمی : دایی به قاسم دهنوی دستور داد تا مرا بزند ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علی کریمی : دایی به قاسم دهنوی دستور داد تا مرا بزند !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علی کریمی : دایی به قاسم دهنوی دستور داد تا مرا بزند !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علی کریمی : دایی به قاسم دهنوی دستور داد تا مرا بزند !

علی کریمی : دایی به قاسم دهنوی دستور داد تا مرا بزند !

علی کریمی : دایی به قاسم دهنوی دستور داد تا مرا بزند !

وب سایت گل نوشت : شايد همه فكر مي كردند بعد از آن كنايه هايي كه كريمي بعد از بازي با پرسپوليس به علي دايي زد فعلا با او كاري نداشته باشد اما انگار صحبت هاي سرمربي پرسپوليس در برنامه نود بدجوري اعصاب جادوگر محبوب پرسپوليسي ها را بهم ريخته است.

امروز كريمي در مصاحبه اي با روزنامه گل درباره حرف هاي اخير دايي و اينكه گفته بود قبل از اعلام پنالتي براي تراكتورسازي داور بايد به كريمي كارت زرد مي داد تا دعواي او با دهنوي بالا نگيرد گفته:«مگر آقای فنایی می‌آید درباره ترکیب تیم پرسپولیس حرف بزند، پس چرا دایی این همه دخالت می‌کرد در کار کارشناس داوری؟ این آقا می‌خواهد با بالا بردن صدایش کارهایش را پیش ببرد.»

کریمی که حتي جریمه 5میلیونی دهنوی به خاطر رفتاری که با او داشته نتوانسته آرام‌اش کند، در ادامه گفته: «دهنوی مگر با پیراهن مس و تراکتور جلوی من بازی نکرد؟ کی چنین رفتاری با من داشت؟ خب معلوم است که سرمربی تیم از او خواسته و به او ماموریت داده که آن رفتار را در زمین داشته باشد.»

البته پیشتر در خبرها امده بود که علی دایی به قاسم دهنوی گفته بود که اگر علی کریمی در گوش هم تو میزد حق چنین برخوردی را نداشتی ...

16 مرداد 1392