h فائزه هاشمی رفسنجانی : از روند دادگاه راضی ام - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فائزه هاشمی رفسنجانی : از روند دادگاه راضی ام,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فائزه هاشمی رفسنجانی : از روند دادگاه راضی ام,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فائزه هاشمی رفسنجانی : از روند دادگاه راضی ام

فائزه هاشمی رفسنجانی : از روند دادگاه راضی ام

به گزارش خبرنگار مهر، وی بعد از جلسه محاکمه خود در دادگاه انقلاب در جمع خبرنگاران گفت: امروز آخرین دفاعیات از من اخذ شد و با توجه به اینکه جلسه محاکمه غیرعلنی بود نمی توانم درباره محتویات آن صحبت کنم.

وی افزود: در دادگاه واقعیتها را گفتم و روند دادگاه خوب بود، حالا باید منتظر رای قاضی باشیم.جلسه امروز به شکل قانونی برگزار شده بود و اعتراضی به جلسه امروز ندارم.

غلامعلی ریاحی وکیل فائزه نیز گفت: من توضیحات شفاهی ام را در دادگاه مطرح کردم و همان توضیحات را به صورت کتبی به قاضی ارائه کردم. جلسه دادگاه غیرعلنی بود و نمی توانم درباره جزئیات آن صحبت کنم.

وی افزود: توهین به مقامات ارشد و مسئولان کشور از جمله اتهامات موکلم بود که سه ماه قبل برای این اتهام قرار منع تعقیب صادر شد و امروز موکلم به اتهام اخلال در نظم زندان محاکمه شد.

ریاحی درباره رای دادگاه نیز گفت: در خصوص رای دادگاه نمی توان صحبت کرد و مهم این است که قاضی دفاعیات ما را قبول کند یا نه. اگر رای مورد رضایت ما نباشد قطعا به آن اعتراض خواهیم کرد.

16 مرداد 1392