h اخرین اخبار از وضعیت جسمانی میرحسین موسوی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اخرین اخبار از وضعیت جسمانی میرحسین موسوی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اخرین اخبار از وضعیت جسمانی میرحسین موسوی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اخرین اخبار از وضعیت جسمانی میرحسین موسوی

اخرین اخبار از وضعیت جسمانی میرحسین موسوی

سایت نزدیک به اصلاح‌طلبان - آسوشیتدپرس نوشت: «موسوی پس از گذراندن چند روز در بیمارستان و انجام آزمایش‌های لازم سرانجام به خانه بازگشت.

طی 2 سال گذشته، میرحسین موسوی چهار مرتبه در بیمارستان بستری شده است.

پزشکان معالج پس از انجام درمان‌های پزشکی صورت گرفته در روزهای اخیر، اجازه ترخیص موسوی را دادند اما تا کنون گزارشی از وضعیت کنونی وی منتشر نشده است.»

سایت انتخاب نیز امروز نوشت: «نتیجه آزمایش‌ها و معاینات و چکاپ میرحسین موسوی در بیمارستان بر اساس نظر پزشکان، رضایتبخش و حاکی از سلامت وی است.

پزشکان معالج موسوی در مدت بستری از پزشکان معتمد خانواده انتخاب شده بودند.

در روزهای حضور وی در بیمارستان، زهرا رهنورد نیز در کنار همسرش حضور داشت و سایر اعضای خانواده نیز امکان ملاقات روزانه را با وی داشتند که پس از محرومیت‌های چندماهه برخی اعضای خانواده از ملاقات، امکانی قابل توجه بود.

مسئولان همچنین وعده داده‌اند که ملاقات‌های دختران موسوی و رهنورد با پدر و مادر خود تداوم داشته باشد. خانواده موسوی نیز در این مدت از رفتار مسئولان در مقایسه با گذشته ابراز رضایت کرده‌اند.

همچنین خانواده میرحسین و رهنورد، برخی گمانه‌زنی‌ها و شایعات در فضای مجازی درباره مکان‌های مختلف بستری شدن میرحسین و برخی بیماری‌های ذکر شده را تکذیب کرده‌اند.»

16 مرداد 1392