h تیر خلاصی حاج منصور ارضی به احمدی نژاد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تیر خلاصی حاج منصور ارضی به احمدی نژاد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تیر خلاصی حاج منصور ارضی به احمدی نژاد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تیر خلاصی حاج منصور ارضی به احمدی نژاد

تیر خلاصی حاج منصور ارضی به احمدی نژاد

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرآنلاین، این مداح که پیش‌تر از حامیان احمدی‌نژاد به شمار می‌رفت، در دولت دهم جزو منتقدان تند وی شد.

حاج منصور در برنامه مناجات ماه مبارک رمضان در مسجد ارک در حالی که اوصاف دروغگویان را تشریح می‌کرد، با اشاره به گزارشی که احمدی‌نژاد از عملکرد هشت ساله‌اش ارائه کرده است، گفت: چرا نمی‌گویی که برای دین مردم چه کرده‌ای؟ چرا گزارش نمی‌دهی که در این ۸ سال برای استقرار حجاب اسلامی چه فعالیتی انجام داده‌ای؟

حاج منصور همچنین ادامه داد: چند بار تا کنون به مسئول پلیس کشور راجع به امر به معروف و نهی از منکر و برخورد با اراذل و اوباش تذکر داده‌اند؟ نه گذاشتند پلیس کارش را بکند، نه خودشان اقدامی کردند.

وی یادآور شد: اگر همه کار بکنی اما به دین مردم و ارزش‌ها بی‌توجه باشی، ارزشی ندارد و برکت کارها هم از بین می‌رود.

این مداح با بیان اینکه باید در صحبت‌هایمان انصاف داشته باشیم، افزود: حال باید صبر کنیم و ببینیم نفر جدیدی که دولت را تحویل می‌گیرد چه خواهد کرد. نباید قبل از فعالیت وی، موضع بگیریم. ابتدا باید عملکردش را مشاهده کنیم، بعد منصفانه نظر بدهیم.

وی البته نتوانست نگرانی‌های خود را پنهان کند و گفت: برخی اسامی را که شنیده‌ام، جای تامل دارد. امیدوارم اعتدالی که نامش را برده‌اند، منجر به محدودیت بیشتر برای نیروهای ارزشی و محجبه‌ها نشود.

15 مرداد 1392