h نقش مجری معروف در شوراندن رویانیان علیه فردوسی پور - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نقش مجری معروف در شوراندن رویانیان علیه فردوسی پور,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نقش مجری معروف در شوراندن رویانیان علیه فردوسی پور,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نقش مجری معروف در شوراندن رویانیان علیه فردوسی پور

نقش مجری معروف در شوراندن رویانیان علیه فردوسی پور

نقش مجری معروف در شوراندن رویانیان علیه فردوسی پور

برخي معتقدند كه پشت پرده هجوم مدیر عامل پرسپولیس به فردوسی پور مجري سابق صدا و سيما است كه زیرآب برنامه 90 را پيش رويانيان می زند!

جام نیوز در خبری نوشت :

روز گذشته مصاحبه جنجالی محمد رویانیان علیه عادل فردوسی‌پور همه شهر را به هم ریخت. مدیر عامل پرسپولیس در این گفتگو مدعی شد با بررسی‌های دقیقی که او به عمل آورده، هر قسمت از برنامه 90 سه تا پنج میلیارد تومان برای عادل سود دارد!

این در حالی است که فردوسی‌پور حدود دو سال پیش و در اوج شایعات پیرامون ثروت هنگفتش ترجیح داد یک بار همه حساب و کتاب‌های تهیه و تولید برنامه 90 را روی آنتن زنده با مردم در میان بگذارد و حقیقت را روشن کند. در آن برنامه معروف، عادل در نهایت به این نتیجه رسید که درآمد او از تهیه‌کنندگی و اجرای 90 در هر ماه معادل یک و نیم میلیون تومان است که طبعا این عدد با ادعای کنونی سردار تفاوت فاحشی دارد.

البته جالب است بدانید همان روزها رضا رشیدپور در اظهارنظری جالب اعلام کرد دستمزد فردوسی‌پور خیلی بیشتر از چیزی است که او اعلام می‌کند. حالا با تکرار همین ادعا از سوی رویانیان، این شائبه به طور جدی به وجود می‌آید که مدیرعامل پرسپولیس در این زمینه از رشیدپور خط می‌گیرد؛ به ویژه با توجه به اینکه بین این دو نفر روابط بسیار خوبی حاکم است و حتی از این مجری ممنوع‌الکار سیما به عنوان مدیر شبکه ماهواره‌ای پرسپولیس هم نام برده می‌شود.

14 مرداد 1392