h پارتی مختلط شیطان پرستان در عربستان سعودی + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پارتی مختلط شیطان پرستان در عربستان سعودی + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پارتی مختلط شیطان پرستان در عربستان سعودی + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پارتی مختلط شیطان پرستان در عربستان سعودی + عکس

پارتی مختلط شیطان پرستان در عربستان سعودی + عکس

پارتی مختلط شیطان پرستان در عربستان سعودی + عکس

هیئت موسوم به امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی اعلام کرد که ۳۰ شخص لخت رادر یک پارتی بازداشت کرده که تعدادی آمریکایی و اروپایی نیز در میان آن‌ها حضور داشتند، آنها منتسب به یک گروه شیطان پرست بودند که در یک مهمانی مختلط در ریاض حضور داشتند.

یکی از اعضای این هیئت از طریق صفحه خود در توئیتر اعلام کرد که این سی نفر از ۱۱ تابعیت مختلف بودند و در میان آنها آمریکایی و اروپایی و عرب زبان و سعودی دیده می شدند که اقدام به برپایی این پارتی مختلط کرده بودند.

این منبع پلیس می‌افزاید که بازداشت شدگان با برگزاری مراسم شیطان پرست‌ها دور آتش می چرخیدند و با صداهایی بلند به موسیقی‌های ناهنجار گوش می‌دادند.

هیئت مذکور بعد از بازداشت این افراد، مردان را به مرکز پلیس العینیه و زنان را به زندان زنان در این شهر تحویل دادند.

پیش از این نیز هیئت امر به معروف و نهی از منکر یک پارتی مختلط را در منطقه احساء در شرق عربستان سعودی شناسایی و شرکت کنندگان در آن را بازداشت کردند.

با افزایش فساد و فحشا در عربستان سعودی، هیئت موسوم به امر به معروف این کشور تلاش زیادی بر سرپوش گذاشتن بر تمام بازداشتی‌های مراسم‌های غیر متعارف در این کشور دارد، اما با این وجود برخی از اخبار این مراسم‌ها نظیر اخبار فوق به بیرون درز می‌کند.

13 مرداد 1392