h دستگیری دکتر متجاوز جنسی به زنان باردار پس از بیهوشی/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستگیری دکتر متجاوز جنسی به زنان باردار پس از بیهوشی/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستگیری دکتر متجاوز جنسی به زنان باردار پس از بیهوشی/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستگیری دکتر متجاوز جنسی به زنان باردار پس از بیهوشی/عکس

دستگیری دکتر متجاوز جنسی به زنان باردار پس از بیهوشی/عکس

دستگیری دکتر متجاوز جنسی به زنان باردار پس از بیهوشی/عکس

بسیاری از بازماندگان بیماران این پزشک از وی به دلیل سو استفاده جنسی هنگام بی‌هوش بودن بیمار و در بعضی موارد کشتن نوزادان با تزریق هروئین به بدن مادر شکایت‌هایی را در اداره پلیس اوهایو ثبت کرده و خواستار دستگیری و محاکمه وی شده بودند اما به دلیل نبودن مدارک کافی پلیس وی را زیر نظر گرفت و توانست با مدارک کافی این پزشک شیطان صفت را دستگیر کند.

وی در آخرین فرصت خود، به یک مادر 23 ساله تجاوز کرد که متاسفانه به دلیل تزریق هروئین به بدن مادر نوزادش قبل از به دنیا آمدن کشته شد. این پزشک متهم به مرگ 5 نوزاد به همین شیوه شده است.

بر اساس تصاویر ضبط شده که به وسیله دوربین‌های مخفی مطب و بخش‌های دیگری از بیمارستان که با بیمار خود تنها بود، پلیس توانست پرده از تجاوزهای جنسی وی هنگام بی هوش بودن بیماران بردارد. همچنین طبق گزارش پزشک قانونی پس از انجام آزمایشات وجود هروئین در خون نوزادان و این مادر 23 ساله اثبات شده است.

این پزشک که نامش هنوز فاش نشده متهم به آدم ربایی نیز شده است و بر این اساس نوزادان افراد روستایی را که در این بیمارستان بستری می‌شدند را پس از به دنیا آمدن از طریق وب سایت اینترنتی خود به حراج می‌گذاشت و به خانواده آنان خبر از مرده به دنیا آمدن نوزادشان می‌داد.

وی با اتهامات چندین فقره قتل عمد، آدم ربایی، تجاوز جنسی، تجاوز به عنف متهم است و تا تشکیل دادگاه در بازداشت پلیس به سر می برد.

12 مرداد 1392