h مجتبی جباری : فتح الله زاده به پدرم فحش داد من هم به صورتش مشت زدم ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مجتبی جباری : فتح الله زاده به پدرم فحش داد من هم به صورتش مشت زدم !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مجتبی جباری : فتح الله زاده به پدرم فحش داد من هم به صورتش مشت زدم !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مجتبی جباری : فتح الله زاده به پدرم فحش داد من هم به صورتش مشت زدم !

مجتبی جباری : فتح الله زاده به پدرم فحش داد من هم به صورتش مشت زدم !

مجتبی جباری در مصاحبه ای تازه ، از جزییات درگیری فیزیکی اش با علی فتح الله زاده ، در سال گذشته گفته است

به گزارش گل و به نقل از تسنیم ، در فاصله سه روز تا بازی استقلال – سپاهان ، جباری در مصاحبه یا تسنیم از رازی مهم پرده برداشته است . اتفاقی که می تواند عاول اصلی جدایی او از استقلال بوده باشد : در گیری فیزیکی با مدیرعامل . خبری که سال گذشته ابتدا در سایت گل منتشر اما با تکذیب شدید باشگاه استقلال مواجه شد . البته در آن خبر به موضوع پرتاب قندان اشاره شده بود اما جباری از مشت زدن به صورت مدیر تیم می گوید!

او داستان را از موضوع مصدومیت پا و تمدید نشدن قرارداد با استقلال آغاز می کند . اینکه بعد از جراحی با بی محلی فتح الله زاده مواجه شده است: {در جلسه ای بعد از جراحی } مدیرعامل استقلال به من گفت که برای تمدید قرارداد بحثی در مورد مسائل مالی انجام نداده بودیم . من هم جواب دادم اتفاقا در فوتبال ایران برای قرارداد بستن ابتدا مسائل مالی را در نظر می‌گیرند و بعد به او گفتم اگر در مورد مسائل مالی صحبت نکردیم پس در مورد چه چیزی حرف زدیم؟ ولی فتح‌الله‌زاده در مورد تمدید قرارداد زیر حرفش زد.

از اینجاست که تنش بالا گرفته است . جباری می گوید : من گفتم برای شما متاسفم که به عنوان مدیرعامل استقلال دروغ می‌گویید ... فتح‌الله‌زاده مرا هل داد. من گفتم دستت را به من نزن و بعد از آن بود که فتح‌الله‌زاده به پدر من توهین کرد و من هم با مشت به صورت او زدم. اگر امیری معاون باشگاه میانجیگری نمی‌کرد شاید اتفاق بدتری می افتاد!

جباری همچنین گفته است : شما می‌بینید که مدیرعامل باشگاه چگونه مصاحبه می‌کند؛ یک روز می‌گوید یک خسرو حیدری دیگر از جیبش درمی‌آورد، روز دیگر می‌گوید که یک بازیکن را از لپ لپ درمی‌آورد و روز دیگر از نجات کوهنوردان در پاکستان صحبت می‌کند. من از ته قلبم ناراحتم که باشگاه بزرگی مثل استقلال باید چنین مدیری داشته باشد. در آن جلسه‌ای که درگیری به وجود آمد حق او بیشتر از اینها بود.

9 مرداد 1392