h رویانیان : 180 صندلی مخصوص در ورزشگاه آزادی و هتل بام رامسر را به رایگان برای پیشکسوتان اماده کرده ایم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رویانیان : 180 صندلی مخصوص در ورزشگاه آزادی و هتل بام رامسر را به رایگان برای پیشکسوتان اماده کرده ایم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رویانیان : 180 صندلی مخصوص در ورزشگاه آزادی و هتل بام رامسر را به رایگان برای پیشکسوتان اماده کرده ایم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رویانیان : 180 صندلی مخصوص در ورزشگاه آزادی و هتل بام رامسر را به رایگان برای پیشکسوتان اماده کرده ایم

رویانیان : 180 صندلی مخصوص در ورزشگاه آزادی و هتل بام رامسر را به رایگان برای پیشکسوتان اماده کرده ایم

محمد رویانیان از اختصاص یافتن 180 صندلی ورزشگاه آزادی به پیشکسوتان پرسپولیس خبر داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این موضوع اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم که 180 پیشکسوت پرسپولیس در ورزشگاه آزادی صندلی مخصوص داشته باشند و هر زمان که خواستند بتوانند بازی تیم محبوب خود را از نزدیک ببینند. توافقاتی حاصل شده و انجام این کار در دست اقدام است.

وی گفت: پیش از این مشکلاتی وجود داشت و بعضا برخی پیشکسوتان حتی برای ورود به ورزشگاه دچار مشکل می‌شدند اما با اجرای این طرح پیشکسوتان عزیز که ارزش زیادی برای ما و باشگاه دارند بدون مساله خاصی وارد ورزشگاه می‌شوند و در جایگاه مخصوص خود می‌نشینند.

رویانیان در ادامه گفت: همچنین طبق توافقی که بین شرکت پیشکسوتان و هتل بام رامسر انجام شده است، پیشکسوتان می‌توانند هر زمان که خواستند به همراه خانواده خود به این هتل بروند و به طور رایگان از امکانات آن استفاده کنند.

5 مرداد 1392