h اعلام برائت شاهزاده سعودی از خاندان آل سعود + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اعلام برائت شاهزاده سعودی از خاندان آل سعود + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اعلام برائت شاهزاده سعودی از خاندان آل سعود + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اعلام برائت شاهزاده سعودی از خاندان آل سعود + عکس

اعلام برائت شاهزاده سعودی از خاندان آل سعود + عکس

اعلام برائت شاهزاده سعودی از خاندان آل سعود + عکس

به گزارش ظهور12 به نقل از شبکه العالم : خالد بن فرحان بن عبد العزیز آل فرحان با اعلام خبر جدایی خود از رژیم آل سعود، از دیگر شاهزادهایی که ساکت هستند خواست اگر با وی هم عقیده هستند دست از این سکوت بردارند و واقعیت را بیان کنند و تبعات آن را با جان و دل پذیرا باشند.

این شاهزاده با بیان دردها و رنجهایی که خانواده وی درعربستان متحمل شده تأکید کرد که این تجربه موجب شده تا طعم ظلم را مانند دیگر برادرانش در عربستان سعودی و در زیر سایه حکومت آل سعود بچشد، و یکی از آنها باشد.

وی در نامه خود می افزاید؛ به همین دلیل به میزان گسترش انواع ظلم و ستم، تضییع حقوق شهروندان، محدود کردن آزادی ها، تحقیر دستگاه قضایی و به بازی گرفتن دین و سایر اقدامات غیر انسانی از جمله نادیده گرفتن احکام اسلامی، قوانین و وقراردادهای بین المللی در باره حقوق بشر و آزادی های عمومی از ظلم موجود در عربستان آگاهی یافتم.

وی در پایان این نامه گفته است: این تجربه دشوار که دیگر نمی توان آن را شخصی توصیف کرد، مرا به نتیجه گیری هایی راهنمایی کرد که از نظر شرعی و ادبی وظیفه خودم می دانم آنها را اعلام و تبیین نمایم.

5 مرداد 1392