h کمپین دعوت برای تحریم کالاهای صهیونیستی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کمپین دعوت برای تحریم کالاهای صهیونیستی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کمپین دعوت برای تحریم کالاهای صهیونیستی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کمپین دعوت برای تحریم کالاهای صهیونیستی

کمپین دعوت برای تحریم کالاهای صهیونیستی

جمعی از دانشجویان و طلاب با همکاری جبهه وبلاگی غدیر و موسسه نورقدس جوان کمپینی برای دعوت از مردم ایران برای تحریم کالاهای صهیونیستی تشکیل شده است.

این کمپین قصد دارد با تشکیل ستادهای خودجوش و مردمی در شهرهای مختلف کشور، مبارزه فراگیری را بانفوذ کالاهای صهیونیستی در اقتصاد ایران آغاز کرد.

در بخشی از بیانیه این کمپین آمده است:در حالی که در آستانه سی و چهارمین سال بزرگداشت روز جهانی قدس قرار گرفته ایم که متاسفانه می بینیم در تحریم اسرائیل و صهیونیست جهانی هنوز راهی پیموده نشده پیش رو داریم. و تنها به حرف بسنده کرده ایم. در حالی که جنایاتکاران صهیونیستی غزه را در محاصره قرار می دهند، و با فشار لابی ها خود در آمریکا تحریم های فلج کننده علیه ملت ما وضع می کنند اما از آن طرف شرکت های صهیونیستی آن هم کالاهای غیرضروری و غیرتلنولوژی در ایران فعالیت می نمایند. و سود عاید آن را نیز علیه خودمان بکار می برند.

این کمپین از آحاد مردم مسلمان دعوت می نماید که بصورت خودجوش به تحریم این چند شرکت معدود و کالاهای غیرضروری مصرفی صهیونیستی اقدام کنند، تا شاید مسئولین کمی به خود آیند و از مردم و رهبری که همواره مدیون آنها هستند، احساس شرمندگی نمایند.

این کمپین همچنین از همه اهالی رسانه و مراکز فرهنگی مستقل در خواست دارد به این کمپین بپیوندند و با حمایت خود در این مسئله قدم بردارند.

5 مرداد 1392