h ناگفته های فاجعه کهریزک در برنامه شناسنامه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ناگفته های فاجعه کهریزک در برنامه شناسنامه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ناگفته های فاجعه کهریزک در برنامه شناسنامه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ناگفته های فاجعه کهریزک در برنامه شناسنامه

ناگفته های فاجعه کهریزک در برنامه شناسنامه

محمدحسین رنجبران سردبیر برنامه شناسنامه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت:‌ سردار احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی فردا جمعه ساعت 17 میهمان برنامه شناسنامه خواهد بود.

مجری برنامه شناسنامه با بیان اینکه سردار احمدی‌مقدم از سختی‌های نیروی انتظامی سخن گفته است، تصریح کرد: سردار احمدی‌مقدم در این برنامه ناگفته‌هایی از برخورد نیروهای انتظامی در قضیه کهریزک و فتنه 88 مطرح می‌کند.

وی یادآور شد:‌ سختی‌های اجرای قانون عفاف و حجاب و همچنین ماهواره و چالش‌هایی که در این زمینه با دولت وجود داشته‌ از دیگر مواردی سات که در این برنامه قرار است مطرح شود؛ همچنین جزئیاتی از قضیه اخیر حمله به آمر به معروف از دیگر نکاتی است که سردار احمدی‌مقدم در این برنامه مطرح می‌کند.

رنجبران در پایان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز عملیات مرصاد خاطرنشان کرد:‌ پخش ناگفته‌هایی به عنوان یکی از فرماندهان عملیات مرصاد یکی دیگر از موضوعاتی است که در برنامه شناسنامه به آن پرداخته می‌شود.

4 مرداد 1392