h ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد از 5 تیر در سایت azmoon.org - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد از 5 تیر در سایت azmoon.org,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد از 5 تیر در سایت azmoon.org,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد از 5 تیر در سایت azmoon.org

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد از 5 تیر در سایت azmoon.org

دکتر ناصر اقبالی با اشاره به آغاز ثبت‌نام داوطلبان بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد از پنج مرداد ماه از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org، گفت: داوطلبان می‌توانند تا اواخر مرداد ماه نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام کنند.

وی در خصوص تعداد رشته‌های انتخابی بدون آزمون کارشناسی، اظهارکرد: این دسته از متقاضیان می‌توانند پس از تهیه کارت اعتباری ثبت‌نام، ۱۰ رشته محل را با توجه به علاقه اولویت‌بندی و در سایت مرکز آزمون ثبت‌نام کنند.

اقبالی خاطرنشان کرد: داوطلبان باید انتخاب‌های خود را از یک مجموعه آموزشی و از یک نظام آموزشی انجام دهند و به عبارت دیگر ۱۰ انتخاب داوطلبان باید یا از سیستم پاره وقت و یا تمام وقت باشد و امکان انتخاب هم از تمام وقت و هم از پاره وقت وجود ندارد.

زمان و شرایط ثبت‌نام دوره بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته

اقبالی با اشاره به آغاز ثبت‌نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد از روز شنبه پنجم مرداد ماه، گفت: داوطلبان باید به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام کنند.

وی در خصوص انتخناب رشته داوطلبان کارشناسی ناپیوسته گفت‌: هر داوطلب می‌تواند یک رشته و حداکثر تا ۱۰ واحد دانشگاهی را انتخاب کرده و به ترتیب اولویت علاقه خود در سایت مرکز آزمون درج کند.

وی افزود: هیچ محدودیتی در انتخاب رشته وجود ندارد و نیازی به رعایت تجانس بین مدرک کاردانی و انتخاب رشته کارشناسی این دسته از داوطلبان نیست.

اقبالی تاکید کرد: در صورتی که میزان تقاضای برخی رشته‌ و محل‌ها از ظرفیت پذیرش آنها فراتر باشد پذیرش دانشجو با اولویت معدل فوق دیپلم و رعایت سقف هم نامی و یا تجانس مدرک فوق دیپلم با رشته کارشناسی مورد تقاضا صورت می‌گیرد.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در اواسط شهریور ماه خبر داد.

3 مرداد 1392