h امکان خرید کتاب درسی در Google Play - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

امکان خرید کتاب درسی در Google Play,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,امکان خرید کتاب درسی در Google Play,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,امکان خرید کتاب درسی در Google Play

امکان خرید کتاب درسی در Google Play

امکان خرید کتاب درسی در Google Play

به گزارش ظهور12 به نقل از ایمنا از این به بعد دانش‌آموزان و دانشجویان نباید نگران یافتن و خرید کتاب‌های درسی خود باشند، زیرا گوگل امکان ویژه‌ای را برای این دسته از کاربران، که البته تعدادشان هم کم نیست، فراهم کرده است. این کمپانی یک بخش مخصوص از فروشگاه گوگل پلی را به کتاب‌های درسی اختصاص داده و مدعی است که بخش کتاب‌های درسی، یکی از جامع‌ترین بخش‌های موجود در این فروشگاه است.

سعی شده است تا تمامی عناوین درسی در این بخش پوشش داده شود و دانشجویان می‌توانند این کتاب‌ها را خریداری کرده و یا به مدت ۶ ماه (بیشتر از یک نیم‌سال تحصیلی) اجاره نمایند.

تمامی عناوین موجود در این فروشگاه از پنج موسسه برگزیده در امر چاپ و نشر کتاب‌های درسی تهیه می‌شوند و گوگل گفته است که هر کدام از کتاب‌های موجود، شامل بیش از ۸۰ درصد تخفیف خواهند بود.

می‌توان کتاب‌های خریداری شده از فروشگاه گوگل پلی را از طریق دستگاه‌های اندرویدی، وب و حتی دستگاه‌های مبتنی بر iOS نیز مطالعه نمود.

اکثر سهم بازار در استفاده از تبلت‌ها به عنوان دستگاه‌های کمک آموزشی، تا کنون در اختیار اپل بوده است و هیچ شرکت بزرگی نتوانسته وارد رقابت نزدیک با این کمپانی، در این زمینه شود.

اردیبهشت ماه امسال، گوگل برای نخستین بار از افتتاح بخشی جدید در فروشگاه گوگل پلی خبر داد که بیشتر بر روی منابع و عناوین علمی و پژوهشی تمرکز داشت. این بخش جدید تاکنون در فروشگاه گوگل قرار نگرفته، اما گفته می‌شود که به احتمال یاد قرار است پاییز امسال در این فروشگاه قرار بگیرد.

3 مرداد 1392