h برنامه ویژه شب های احیا در صدا و سیما - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

برنامه ویژه شب های احیا در صدا و سیما,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,برنامه ویژه شب های احیا در صدا و سیما,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,برنامه ویژه شب های احیا در صدا و سیما

برنامه ویژه شب های احیا در صدا و سیما

شبکه‌های رادیویی ویژه‌برنامه‌هایی را به مناسبت لیالی قدر و ایام سوگواری شهادت حضرت علی (ع) تدارک دیده‌اند.

به گزارش روابط عمومی رادیو، مراسم احیاء از رادیوهای ایران، تهران، فرهنگ، جوان، معارف، ورزش، فصلی قرآن و نوا پخش می‌شود. رادیو ایران برنامه نور باران را در سه‌قسمت از حسینیه همدانی‌ها و دانشگاه امام صادق (ع) و مدرسه عالی شهید مطهری پخش می‌کند. ویژه‌برنامه شب‌های قدر رادیو تهران از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) پخش می‌شود. برنامه سوره باران هم ویژه‌برنامه رادیو فرهنگ برای این ایام است.رادیو جوان برنامه «و خدایی که در این نزدیکیست» را از حرم امامزاده صالح (ع) و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) روی آنتن می‌فرستد. رادیو معارف هم برنامه فیض حضور را از حرم فاطمه معصومه (س) پخش می‌کند. رادیو ورزش هم مراسم احیای شیخ حسین انصاری را پوشش می‌دهد. برنامه قدر قرآن هم از رادیو قرآن پخش می‌شود. رادیو نوا هم برای این روزها 14 ساعت برنامه تدارک دیده است.رادیوهای جوان، قرآن، ایران، تهران، معارف، ورزش، سلامت، اقتصاد، فصلی و فرهنگ، ویژه عید سعید فطر برنامه دارند.

شبکه‌های مختلف تلویزیون اعمال شب‌های قدر را از مکان‌های مقدسی مانند حرم امام رضا (ع)، حرم حضرت معصومه (س)، حرم امامزاده صالح(ع) و... پخش می‌کنند. جدول پخش این برنامه‌ها به شرح زیر است:

2 مرداد 1392