h زندگی عجیب مرد ایرانی در فرودگاه ترکیه + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زندگی عجیب مرد ایرانی در فرودگاه ترکیه + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زندگی عجیب مرد ایرانی در فرودگاه ترکیه + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زندگی عجیب مرد ایرانی در فرودگاه ترکیه + عکس

زندگی عجیب مرد ایرانی در فرودگاه ترکیه + عکس

زندگی عجیب مرد ایرانی در فرودگاه ترکیه + عکس

به گزارش ظهور12 به نقل از پایگاه خبری نما، یک مرد 60 ساله ایرانی که در ابتدا قصد سفر از ایران به دانمارک از طریق ترکیه را داشته، در اقدامی غیرمعمول، مدت 40 روز است که در فرودگاه بین المللی استانبول اقامت گزیده و از آنجا خارج نمی شود. جالب اینکه خود این فرد هم نمی داند برای چه دست به این اقدام زده است!

این مرد ایرانی روز 26 مه از ایران به استانبول پرواز کرد و از آن زمان، در ترمینال بین المللی فرودگاه بین المللی «آتاتورک» اقامت دارد. وی روی صندلی ها می خوابد و از درخواست و دریافت کمک از مقامات خودداری می کند.

روزنامه «تودی زمان» که گزارشی از این موضوع منتشر کرده، می نویسد این مرد در بیان دلیل این اقدام خود گفته: «می خواستم تصمیم بگیرم که به دانمارک بروم و یا به ایران بازگردم. اما نمی دانم برای چه در فرودگاه ماندم».

مقامات ترکیه ای گفته اند از نظر قانونی، منعی برای ماندن این فرد در فرودگاه وجود ندارد. اما این ماجرا، یادآور فیلم هالیوودی «ترمینال» است که در آن فردی که «تام هنکس» نقش وی را بازی می کرد، در ترمینال فرودگاه نیویورک گیر افتاده بود.

گفته می شود این مرد از هوش و حواس به جایی برخوردار نیست. وی بیشتر وقت را در اتاق سیگاری های ترمینال بین المللی می گذراند. پلیس فرودگاه گفته وی در طول روز، بارها دست و صورت خود را می شوید و بر بدن خود نیز آثار زخم دارد.

به نوشته تودی زمان، مقامات فرودگاه آتاتورک به منظور خارج کردن این فرد با مقامات کنسولگری ایران تماس گرفته اند و منتظر پاسخ هستند.

1 مرداد 1392