h مهریه نیوشا ضیغمی از زبان همسرش - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مهریه نیوشا ضیغمی از زبان همسرش,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مهریه نیوشا ضیغمی از زبان همسرش,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مهریه نیوشا ضیغمی از زبان همسرش

مهریه نیوشا ضیغمی از زبان همسرش

مهریه نیوشا ضیغمی از زبان همسرش

به گزارش ظهور12 به نقل از دیدی دیگر : آرش پولادخان، همسر نیوشا ضیغمی، به تازگی در گفتگوی مشترکی که همراه با این بازیگر سینما داشته گفته وقتی از نیوشا خواستم میزان مهریه‌اش را تعیین کند او تنها یک سکه را انتخاب کرد در حالی که به لحاظ ذهنی من آمادگی داشتم که او رقم بالاتری را بگوید اما او در کمال تعجب تنها به رسم ادای سنت به یک سکه اکتفا کرد.

نیوشا ضیغمی که چند سالی است با آرش پولادخان ازدواج کرده بارها در مورد ازدواجش گفتگو کرده تا جایی که این بازیگر از حجم سوال هایی که به ازدواج و محریه آشنایی با همسرش مربوط است نیز به ستوه آمده و لب به اعتراض باز کرده است. آرش پولادخان، همسر ضیغمی، به عنوان سرمایه‌گذار در چند فیلم با ضیغمی همکاری داشته که البته همین موضوع زمینه‌ساز ازدواج آن‌ها شده است.

پولادخان در تازه‌ترین گفتگو در مورد ازدواجش، گفته نیوشا اصلا فرد مادی نیست. بعضی از افراد بی آنکه شناخت درستی نسبت به اتفاقات داشته باشند آن را مورد قضاوت قرار می‌دهند. ضیغمی که به تازگی سی و سه ساله شده خود را آماده پذیرش مسئولیت بچه و مادر شدن نمی‌داند و از شایعاتی که در مورد انتظار او برای تولد دخترش منتشر شده، اصلا احساس خوبی ندارد.

1 مرداد 1392