h تمام هزینه های تیم ملی سوریه بر عهده فدراسیون فوتبال ایران ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تمام هزینه های تیم ملی سوریه بر عهده فدراسیون فوتبال ایران !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تمام هزینه های تیم ملی سوریه بر عهده فدراسیون فوتبال ایران !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تمام هزینه های تیم ملی سوریه بر عهده فدراسیون فوتبال ایران !

تمام هزینه های تیم ملی سوریه بر عهده فدراسیون فوتبال ایران !

به گزارش ظهور12 به نقل از ایسنا : مدیر تیم ملی فوتبال سوریه گفت که فدراسیون فوتبال ایران با پرداخت تمام هزینه‌های اردوی این تیم در تهران موافقت کرده است.

تیم ملی فوتبال سوریه در انتخابی جام ملت‌های آسیا 15 آگوست باید به مصاف اردن برود. این دیدار به خاطر ناامنی موجود در سوریه در ایران برگزار خواهد شد.

موفق فتح الله مدیر تیم ملی فوتبال سوریه در سخنانی که سایت عربی کوره منتشر کرد، گفت: بعد از نشستی غیر رسانه‌ای در تهران که یک ساعت طول کشید علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ایران قول داد که برای حمایت از تیم ملی فوتبال سوریه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد؛ از رزرو هتل گرفته تا ورزشگاه محل تمرین و وسایل ایاب و ذهاب.

او افزود: درباره محل تمرین، ورزشگاه محل مسابقه، تجهیزات لوجستیکی و امنی و همه شرایطی که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری این رقابت در نظر گرفته با امیر حسین کریم‌پور یکی از مسئولان روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال ایران و دو عضو دیگر فدراسیون فوتبال ایران صحبت کردیم. از آنها خواستم تا قبل از برگزاری دیدار با اردن کمپ بسته ای را در اختیار ما قرار دهند که آنها بلافاصله موافقت کردند. قرار شده است که این کمپ در کرج که تیم ملی فوتبال ایران معمولا در آنجا اردو می‌زند تشکیل شود. فدراسیون فوتبال ایران همه هزینه‌های این کمپ را تقبل کرده است. همچنین قرار است که در صورت امکان دیداری دوستانه را با یکی از تیم‌های باشگاهی ایران برگزار کنیم. آنها با توجه به همزمان شدن شروع لیگ ایران با دیدارهای انتخابی جام ملت های آسیا قول دادند که در صورت امکان این خواسته هم برآورده خواهد شد.

1 مرداد 1392