h خبر جدید از موضوع کشف ابزار جاسوسی در دفتر علی مطهری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خبر جدید از موضوع کشف ابزار جاسوسی در دفتر علی مطهری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خبر جدید از موضوع کشف ابزار جاسوسی در دفتر علی مطهری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خبر جدید از موضوع کشف ابزار جاسوسی در دفتر علی مطهری

خبر جدید از موضوع کشف ابزار جاسوسی در دفتر علی مطهری

به گزارش ظهور12 به نقل از ایسنا : سخنگوی دستگاه قضا گفت: آقای مطهری هنوز به عنوان شاکی خصوصی طرح شکایت نکرده‌اند و در اصل موضوع شنود در دفتر ایشان دارای ابهاماتی است.

سخنگوی دستگاه قضایی در پاسخ به پرسش خبرنگاری، مبنی بر اینکه جزییات شکایت علی مطهری در مورد شنودی که در محل کارش پیدا کرده را بیان کنید؟ گفت: ایشان رسما به دستگاه قضایی شکایت نکرده‌اند. آقای مطهری نامه‌ای خطاب به وزارت اطلاعات نوشته‌اند و رونوشتی از این نامه را به دستگاه قضایی داده‌اند و در این راستا قوه قضاییه رونوشت را به دادستانی تهران ارسال کرد. در حال حاضر این موضوع در مقام پیگیری است.

وی ادامه داد: شنود طبق قانون اساسی خلاف است و نیازمند دستور قضایی است که آن هم با شرایط و ضوابطی خاص قاضی می‌تواند چنین اجازه‌ای را صادر کند. در حال حاضر این موضوع در دست بررسی قرار دارد و باید منتظر پاسخ وزارت اطلاعات باشیم که چه جوابی می‌دهند و الان مشخص نیست موضوع چه بوده.

31 تیر 1392