h پرچم دار 41 مگاپیکسلی نوکیا رونمایی شد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پرچم دار 41 مگاپیکسلی نوکیا رونمایی شد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پرچم دار 41 مگاپیکسلی نوکیا رونمایی شد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پرچم دار 41 مگاپیکسلی نوکیا رونمایی شد + عکس

پرچم دار 41 مگاپیکسلی نوکیا رونمایی شد + عکس

پرچم دار 41 مگاپیکسلی نوکیا رونمایی شد + عکس

نوکیا بتازگی پرده از چهره یکی از پرچمدارانش برداشت که در سه کلمه می‌توان آن را توصیف کرد: دوربین، مگاپیکسل و 41.

لومیا 1020 نام جدیدترین و پیشرفته‌ترین گوشی هوشمند نوکیاست که سازنده فنلاندی آن چشم امید به موفقیت آن دوخته است. از آن جهت که نوکیا در مقایسه با سازندگان دیگر سهم کمتری را از بازار فروش گوشی هوشمند در اختیار دارد، در این اواخر تلاش کرده با مانور روی قابلیت عکاسی گوشی‌های خود، خریداران بیشتری را جذب کند. به همین دلیل روی لومیا 1020 شاهد هستیم که شش لنز کارل زایس که در پشت آنها یک حسگر بسیار بزرگ 41 مگاپیکسلی برای ثبت تصاویر و نرم‌افزار اختصاصی عکاسی نوکیا موسوم به PureView خودنمایی می‌کند، که وظیفه پردازش تصاویر را به عهده دارد.

این دوربین مجهز به زوم سه برابر با کیفیت، فوکوس خودکار و دستی، فلاش دوگانه و لرزش‌گیر لنز است. در کنار این امکانات نوکیا نرم‌افزار عکاسی دوربین را به نوعی طراحی کرده که تمام تنظیمات عکاسی را به آسانی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در کنار عکاسی، این دوربین قابلیت فیلمبرداری با وضوح HD1080p به سرعت 30 فریم بر ثانیه را دارد. با این حال کیفیت 41 مگاپیکسلی این دوربین آن قدر عکس‌های بزرگی ثبت می‌کند که کاربرد چندانی برای بیشتر افراد ندارد؛ از همین رو دوربین لومیا 1020 عکس‌هایش را در نهایت در قالب یک تصویر پنج مگاپیکسلی با کیفیت بالا ذخیره می‌کند که بزرگ کردن آن چیزی از کیفیتش کم نمی‌کند.

31 تیر 1392