h دزدیدن نوزاد 8 ماهه توسط زن ناشناس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دزدیدن نوزاد 8 ماهه توسط زن ناشناس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دزدیدن نوزاد 8 ماهه توسط زن ناشناس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دزدیدن نوزاد 8 ماهه توسط زن ناشناس

دزدیدن نوزاد 8 ماهه توسط زن ناشناس

به گزارش ظهور12 به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، چهارشنبه 29 خرداد سال جاری، وقوع یک فقره کودک ربایی در منطقه نارمک ـ بزرگراه رسالت ـ تقاطع دوم 16 متری دوم مجیدیه، به کلانتری 127 نارمک اعلام شد.

زنی جوان، با وضعیتی بسیار پریشان ضمن مراجعه به کلانتری به مأموران اعلام کرد که پسربچه هشت ماهه اش به نام «محمد طه» در حالیکه او را برای مدت بسیار کوتاهی در داخل کالسکه و در مقابل درب مغازه تنها گذاشته، ربوده شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «ربایش کودک» و به دستور شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت انجام تحقیقات تخصصی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مادر «محمد طه» در اظهاراتش به کارآگاهان اداره یازدهم گفت:«در حالیکه پسربچه هشت ماهه ی خود را در داخل کالسکه و در مقابل درب مغازه گذاشته و او نیز خوابیده بود، برای لحظه ای کوتاه و برای خرید عروسک وارد مغازه عروسک فروشی شده بودم اما هنگام بازگشت از داخل مغازه با کالسکه خالی فرزندم روبرو شدم و متوجه شدم که پسرم را دزدیده اند».

تحقیقات میدانی از محل ربایش

با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان اداره یازدهم با مراجعه به محل ربایش به تحقیق از کسبه پرداخته و اطلاع پیدا کردند که «محمد طه» توسط زنی حدودا 35 ساله با روسری قرمز و مانتوی بنفش ربوده شده و این زن، پس از اقدام به ربایش کودک و پیش از خروج مادر «محمد» از داخل مغازه، به سرعت از محل متواری شده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، گفت: با توجه به حساسیت موضوع تیم ویژه ای در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال رسیدگی به این پرونده است.

سرهنگ آریا حاجی زاده با اشاره به وضعیت بسیار پریشان خانواده کودک ربوده شده بویژه مادر محمدطه که خود را مقصر در ربوده شدن فرزندش می داند، افزود:به منظور رسیدگی هرچه سریع تر به این پرونده و به منظور درخواست کمک از شهروندان برای پیدا شدن پسربچه ربوده شده و بازگردان آن به آغوش خانواده اش، دستور انتشار تصویر «محمد طه» از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است لذا از کلیه شهروندان محترم درخواست می شود تا در صورت داشتن هرگونه اطلاعات در خصوص کودک ربوده شده و یا فرد یا افرادی که در طول یک ماه گذشته اقدام به نگهداری کودکی با مشخصات کودک ربوده شده کرده اند ، مراتب را بلافاصله از طریق شماره تماس 51055611 در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

31 تیر 1392