h خلعتبری : رویانیان رضایت بگیرد به پرسپولیس خواهم آمد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خلعتبری : رویانیان رضایت بگیرد به پرسپولیس خواهم آمد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خلعتبری : رویانیان رضایت بگیرد به پرسپولیس خواهم آمد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خلعتبری : رویانیان رضایت بگیرد به پرسپولیس خواهم آمد

خلعتبری : رویانیان رضایت بگیرد به پرسپولیس خواهم آمد

محمدرضا خلعتبری در مورد پیشنهاد پرسپولیس و مذاکره اش با رویانیان گفت: با مدیرعامل پرسپولیس حرف زدم و ایشان گفت که تمایل دارد با مسئولان باشگاه عجمان مذاکره کند. من هم مشکلی از این بابت ندارم و اگر رویانیان از عجمان رضایت بگیرد، حاضرم به پرسپولیس بروم و فصل آینده در تیم دایی بازی کنم. نمی دانم چه اتفاقاتی خواهد افتاد ولی قبلا هم گفتم اگر تیمی بتواند از عجمان رضایت مرا بگیرد حاضرم به ایران برگردم.

وی در مورد انتقادهای اخیری که از او برای رفتن به لیگ امارات شده، عنوان کرد: بارها گفته‌ام زمانی با عجمان قرارداد بستم که نام لیگ آنها تغییر نکرده بود. روی کشورم تعصب دارم و دوست ندارم با این شرایط و تغییر نام لیگ امارات، در این کشور بازی کنم. همه می دانند فوتبال قوانین خاص خودش را دارد و نمی توانم سرم را پایین بیندازم و از عجمان بیرون بیایم. قرار است رویانیان با اماراتی ها مذاکره کند و امیدوارم به نتیجه برسد. اگر عجمان رضایتنامه ندهد مجبورم در این تیم بازی کنم.

30 تیر 1392