h کتک زدن راننده هندی توسط مقام دولتی در دوبی + فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کتک زدن راننده هندی توسط مقام دولتی در دوبی + فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کتک زدن راننده هندی توسط مقام دولتی در دوبی + فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کتک زدن راننده هندی توسط مقام دولتی در دوبی + فیلم

کتک زدن راننده هندی توسط مقام دولتی در دوبی + فیلم

قضیه از فیلمی در اینترنت شروع شد و ناگهان همه جهان متوجه شدند؛ فیلمی که در آن یک مرد اماراتی که حالا مشخص شده یک مقام ارشد دولتی است به خاطر یک تصادف جزئی یک راننده هندی را کتک می‌زند. حالا اما گزارش‌ها نشان می‌دهد که پلیس امارات حالا فیلمبردار این صحنه جرم را بازداشت کرده است تا دیگر کسی جرأت افشاگری از وضعیت این کشور را نداشته باشد.

در این فیلم راننده اماراتی یک خودروی لوکس دیده می‌شود که راننده هندی یک ون را به خاطر تصادفی جزئی در وسط خیابان و در روز روشن مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. گفته می‌شود راننده هندی به خاطر مشکلات اقامتی نمی‌خواسته کارش به دادگاه و پلیس کشیده شود و به همین خاطر در این فیلم او بدون هیچ واکنشی در حال کتک خوردن است.

مقام‌های پلیس امارات گفته‌اند که راننده خودروی لوکس یک مقام ارشد دولتی بوده که به خودش جرأت داده در وسط خیابان تبعه کشور دیگری را به باد کتک بگیرد. مسئله جالب که به تازگی داد همه رسانه‌ها در آورده بازداشت کسی است که این صحنه را ثبت کرده است! مقام‌های پلیس امارات اعلام کرده‌اند که این مرد به خاطر ریختن آبروی این مقام اماراتی و فیلمبردای بدون مجوز بازداشت شده است و با رد قرار وثیقه فعلاً باید در بازداشت بماند.

ژنرال خمیس مطار المزینا،رئیس پلیس دوبی به کسانی که به امارات آینده هشدار داده که به هیچ عنوان اقدام به انتشار چنین فیلم‌هایی نکنند! او گفته است که هیچکسی حق انتشار چنین فیلم‌هایی را ندارد و در چنین مواردی فیلم باید فقط به مقام‌های پلیس تحویل داده شود. انتشار این فیلم باعث بحث‌های مختلفی میان کاربران کشورهای مختلف شده است.

کاربران بسیاری در فضای مجازی مقام‌های امارات را به برخورد نامناسب با اتباع کشورهای دیگر متهم کرده‌اند و گفته‌اند که این مسئله در این کشور عادی به حساب می‌آید. به گفته این کاربران پلاک سه رقمی ماشین لوکس فرد ضارب نشان می‌دهد که او یکی از مقام‌های ثروتمند و دولتی است که به خودش اجازه کتک زدن تبعه کشوری دیگری را داده است.

...

دانلود ویدئو

30 تیر 1392