h اعتراض امام جمعه اهل تسنن زاهدان به پیامک توهین آمیز ایرانسل/سند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اعتراض امام جمعه اهل تسنن زاهدان به پیامک توهین آمیز ایرانسل/سند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اعتراض امام جمعه اهل تسنن زاهدان به پیامک توهین آمیز ایرانسل/سند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اعتراض امام جمعه اهل تسنن زاهدان به پیامک توهین آمیز ایرانسل/سند

اعتراض امام جمعه اهل تسنن زاهدان به پیامک توهین آمیز ایرانسل/سند

اعتراض امام جمعه اهل تسنن زاهدان به پیامک توهین آمیز ایرانسل/سند

مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان روز جمعه در خطبه‌های نماز جمعه با متهم ساختن شرکت ایرانسل به اهانت به عمر گفت: "در مسابقه یکی از شرکتهای وابسته به ایرانسل به بزرگان اسلام اهانت شده است و توصیه من به همه شرکتها این است که هرگز اسباب تفرقه و نارضایتی مردم را فراهم نکنند.

" وی افزود: "ایرانسل باید از ملت ایران و از جامعه شیعه و سنی به دلیل این اهانت عذرخواهی کند. زیرا به هر مذهبی که اهانت بشود برای همه مردم ناگوار است."شرکت ایرانسل به مناسبت ماه رمضان در یک مسابقه پیامکی از عمر با عنوان "فریب خورده شیطان" نام برده بود که این مسئله با اعتراض شدید اهل سنت در شهرهای مختلف ایران روبرو شد. در همین حال کمپین سراسری تحریم ایرانسل در فیس بوک اعلام کرده است که تا زمان عذرخواهی رسمی شرکت ایرانسل از مردم ایران به فعالیت اعتراضی خود در چارچوب فعالیتی مسالمت آمیز و بدون خشونت و قانونمند ادامه خواهد داد.

این کمپین از مسئولان جمهوری اسلامی خواسته است تا با عوامل این اهانت و تفرقه میان شیعه و سنی به طور جدی برخورد کنند.

30 تیر 1392