h درگیری مجتبی جباری با یک هوادار سپاهان بر سر یک امضا ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درگیری مجتبی جباری با یک هوادار سپاهان بر سر یک امضا !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درگیری مجتبی جباری با یک هوادار سپاهان بر سر یک امضا !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درگیری مجتبی جباری با یک هوادار سپاهان بر سر یک امضا !

درگیری مجتبی جباری با یک هوادار سپاهان بر سر یک امضا !

مجتبی جباری بر سر امضاء نکردن یک عکس که به اعتقاد خودش توهین آمیز بود با یکی از تماشاگران سپاهانی چالش پیدا کرد تا از همین روزهای آغازین حضورش در سپاهان اولین حاشیه را کلید بزند.

به گزارش ظهور12 به نقل از قدس آنلاین، اتفاقی که پس از پایان بازی دوستانه سپاهان و راه‌آهن رخ داد برخی از لیدرهای سپاهان را نسبت به مجتبی جباری حساس کرده است. بعد از بازی با راه‌آهن یکی از هواداران سپاهان عکسی را در اختیار جباری قرار داد و از او خواست زیر آن را برایش امضا کند اما جباری از این کار امتناع کرد. در این عکس دو تصویر تیمی از سپاهان و استقلال در کنار هم دیده می‌شد اما صورت بازیکنان استقلال بریده شده و جای مربوط به آن خالی بود.

این کاغذ را بدون امضا به صاحبش برگرداند و زمانی که با اعتراض او مواجه شد گفت: «من به احترام شما ایستادم اما زیر هر برگه توهین‌آمیزی را امضا نمی‌کنم.» بعد از این اتفاق جباری بی‌اعتنا سوار ماشینش شد و رفت. به نظر می رسد جباری همچنان در فکر استقلال است و بابت جدایی از تیم سابقش چندان خوشنود نیست. رفتاری هم که او با تماشاگران اصفهانی داشته خوشایند نیست چراکه اصفهانی می خواهند بازیکنی که در ترکیب سپاهان به میدان می رود به تیم شان تعصب داشته باشد.

28 تیر 1392