h فتح الله زاده : به اندو گفتم یا امضا میکنی یا پرتت میکنم بیرون ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فتح الله زاده : به اندو گفتم یا امضا میکنی یا پرتت میکنم بیرون !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فتح الله زاده : به اندو گفتم یا امضا میکنی یا پرتت میکنم بیرون !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فتح الله زاده : به اندو گفتم یا امضا میکنی یا پرتت میکنم بیرون !

فتح الله زاده : به اندو گفتم یا امضا میکنی یا پرتت میکنم بیرون !

فتح الله زاده : به اندو گفتم یا امضا میکنی یا پرتت میکنم بیرون !

فتح‌الله‌زاده روش‌های خودش را برای جلب رضایت بازیکنان تیمش دارد. او بعد از عقد قرارداد با خسرو حیدری گفته بود: «همانطور که بچه‌های اطلاعات، ریگی را از هواپیما کشیدند پایین، من هم خسرو را از پای پلکان هواپیما منصرف کردم و به استقلال برگرداندم» و حتی گفته می‌شود با خسرو در دفترش شرط بسته بود بر سر پرتاب دارت که اگر خسرو برنده شد برود قطر و اگر باخت تمدید کند!

حالا درباره نحوه راضی کردن آندو تیموریان مدعی است که او را تهدید کرده که اگر به استقلال نیاید از پنجره پرت‌اش می‌کند پایین. او به ایسنا گفت: «من با کلک موفق شدم آندو را به استقلال بیاورم (با خنده). در را به او نشان دادم و گفتم یا پرتت می‌کنم پایین یا امضا کن و از این در خارج شو! او از همین طریق قراردادی یک ساله با ما بست و البته من به او قول دادم که اگر پیشنهادی با مبلغ بالاتر از کشور قطر داشت به او اجازه دهم که از استقلال برود.»

27 تیر 1392