h فروش اینترنتی بلیط دیدار پرسپولیس-تراکتور در سایت Footballeticket.ir - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فروش اینترنتی بلیط دیدار پرسپولیس-تراکتور در سایت Footballeticket.ir,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فروش اینترنتی بلیط دیدار پرسپولیس-تراکتور در سایت Footballeticket.ir,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فروش اینترنتی بلیط دیدار پرسپولیس-تراکتور در سایت Footballeticket.ir

فروش اینترنتی بلیط دیدار پرسپولیس-تراکتور در سایت Footballeticket.ir

به گزارش ظهور12 به نقل از سایت سازمان لیگ، سازمان لیگ طی اطلاعیه ای نحوه خرید کارت بلیت و بلیت الکترونیکی مسابقات لیگ برتر که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است فروش بلیت الکترونیکی یکی دیگر از اقدامات متعدد سازمان لیگ در جهت رشد و توسعه فوتبال کشور است که از آغاز لیگ سیزدهم در ورزشگاه آزادی به اجرا گذاشته خواهد شد و به مرور سراسر کشور را در بر خواهد گرفت.

به همین منظور در جهت آشنایی تماشاگران عزیز با نحوه خرید کارت بلیط و بلیت الکترونیکی مواردی به شرح زیر اعلام می گردد.

نحوه و زمانبندی خرید کارت بلیت چگونه و قیمت آن چقدر است؟

با توجه به اینکه اولین مسابقه لیگ برتر امسال در تاریخ دوم مرداد ماه آغاز خواهد شد از تمام تماشاگران محترمی که قصد خرید بلیط الکترونیکی دارند تقاضا می شود، هر چه سریعتر برای تهیه کارت بلیط اقدام نمایند. لازم به ذکر است خرید کارت بلیط از تاریخ 21/03/92 همزمان با مسابقه ایران-لبنان بر روی سایت فروش بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال به آدرس http://www.footballeticket.ir فعال شده است و همچنان ادامه دارد.

نحوه استفاده از امکانات سایت نظیر خرید کارت، خرید بلیت و غیره در قسمت "راهنمای سایت" ارائه شده است. همچنین کاربران محترم جهت پاسخ به سوالات احتمالی خود می‏توانند به قسمت "پرسش های متداول" سایت مراجعه کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند در صورتی که پاسخ خود را در آن قسمت نیافتند از قسمت "تماس با ما" سوال و مشکلات خود را مطرح کرده و در اسرع وقت به آنها پاسخ داده خواهد شد. قیمت کارت بلیط هم اکنون 120,000 ریال است.

بلیت مسابقه پرسپولیس - تراکتورسازی برای چه قسمتی از ورزشگاه به صورت اینترنتی فروخته می‏شود؟

با توجه به تعداد کارت های توزیع شده بین تماشاچیان عزیز، محدوده فروش بلیت نیز مشخص خواهد شد. این محدوده به ترتیب شامل جایگاه، طبقه اول و طبقه دوم و به صورت همزمان خواهد بود. بدیهی است پس از هفته چهارم لیگ برتر، صرفا بلیت به صورت الکترونیکی از طریق سایت عرضه خواهد شد. لذا لازم است، تماشاچیان محترم به سایت مراجعه کرده و کارت الکترونیکی تهیه نمایند.

از زمان ثبت‌نام در سایت و سفارش کارت تا تحویل کارت چه مدت طول می‌کشد؟

به جهت انجام مراحل تولید و شخصی سازی کارت و همچنین توزیع کارت توسط پست، این فرایند بین 1 تا 3 هفته طول خواهد کشید.

نحوه و زمانبندی خرید اینترنتی بلیت مسابقه پرسپولیس - تراکتورسازی چگونه است؟

خرید اینترنتی بلیت مسابقه پرسپولیس - تراکتورسازی در تاریخ 29/04/92 راس ساعت 8 صبح بر روی سایت فعال خواهد شد. کلیه تماشاگران محترم باید هنگام خرید بلیت، از "رسید اینترنتی خرید بلیط الکترونیکی" که در صفحه انتهایی فرآیند خرید بلیت به کاربر ارائه می‏شود، پرینت گرفته و همراه خود به ورزشگاه بیاورند.

با یک کارت چند بلیت می‏توان خرید؟

جهت جلوگیری از بازار سیاه، با یک کارت در هر بازی یک بلیت می‏توان خرید. البته صاحب کارت می تواند برای چند مسابقه یا یک فصل نیز بلیط تهیه نماید.

آیا یک نفر می تواند برای شخص دیگری بلیت بخرد؟

بله با داشتن شماره کارت شخص مورد نظر، فرد می تواند برای فرد دیگری نیز بلیت تهیه نماید.

تماشاگرانی که بلیت اینترنتی خریده‏اند، برای ورود به ورزشگاه می‏بایست چه مدارکی همراه خود داشته باشند؟

تماشاگرانی که تا روز مسابقه پرسپولیس - تراکتورسازی کارت بلیت به دستشان رسیده است باید با همراه داشتن "رسید اینترنتی خرید بلیط الکترونیکی" و "کارت بلیط" خود به ورزشگاه مراجعه کنند.

27 تیر 1392