h جزئیات جدید از دادگاهی مهدی هاشمی رفسنجانی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جزئیات جدید از دادگاهی مهدی هاشمی رفسنجانی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جزئیات جدید از دادگاهی مهدی هاشمی رفسنجانی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جزئیات جدید از دادگاهی مهدی هاشمی رفسنجانی

جزئیات جدید از دادگاهی مهدی هاشمی رفسنجانی

به گزارش ظهور12 به نقل از جام جم آنلاین در پرونده مهدی هاشمی که اتهاماتی از جنس اقتصادی و سیاسی دیده می شود،بیشتر مربوط به وقایع دوران انتخابات ریاست جمهوری 88 است که در این پرونده برای او اتهاماتی گنجانده شده است.

او پس از گذراندن چند روز در زندان برای بازجویی و تکمیل پرونده با قرار وثیقه آزاد شد و نخستین جلسه دادگاه او در 15 اردیبهشت 92 برگزار شد که وکیل وی درخواست استمهال برای رفع نواقص موجود و تکمیل تحقیقات را داد که پرونده به دادسرای تهران بازگردانده شد.

در تازه ترین اظهار نظر قاضی رسیدگی کننده به پرونده مهدی هاشمی گفته است که پرونده مهدی هاشمی ایرادهای سنگینی دارد و همین موضوع زمان رسیدگی را طولانی می کند.

قاضی ناصر سراج در حاشیه پانزدهمین جشن حمایت از زندانیان که شب گذشته در سازمان زندان ها برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سوال که چرا پس از 2 ماه که پرونده مهدی هاشمی از دادگاه به دادسرا رفته تازه قرار است برای پرونده بازپرس تعیین شود گفت: پرونده مهدی هاشمی ایرادهای سنگینی دارد.

اوایل نمیه دوم سال گذشته بود که فائزه هاشمی دیگر فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی به خاطر محکومیت به 6 ماه زندان رفت و در نوروز 92 با پایان محکومیت خود آزاد شد.

27 تیر 1392