h راز قتل دختری را که فقط پدر میدانست - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

راز قتل دختری را که فقط پدر میدانست,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,راز قتل دختری را که فقط پدر میدانست,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,راز قتل دختری را که فقط پدر میدانست

راز قتل دختری را که فقط پدر میدانست

مردی که در پی سوء ظن به دخترش، او را کشته و جسدش را دفن کرده بود، همراه پسرش از سوی پلیس کرمان دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ هوشنگ پوررضاقلی، رئیس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: زمستان سال گذشته مردی با حضور در پلیس آگاهی، از گم شدن دختر شانزده ساله‌اش خبر داد و برای یافتن او درخواست کمک کرد. در تحقیق از خانواده دختر گمشده معلوم شد او برای خرید از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است. در حالی که جستجو در این باره ادامه داشت، پس از شش ماه از زمان حادثه، ماموران اطلاع یافتند دختر نوجوان کشته شده است.

وی افزود: با اطلاعات به دست آمده، ماموران به پدر و برادر دختر گمشده ظنین شده و از آنها بازجویی کردند که پدر خانواده به قتل اعتراف و عنوان کرد دخترش را کشته و پسرش از این ماجرا خبر داشته است.

پور رضا‌قلی یادآور شد: در تحقیق از عامل جنایت معلوم شد، پدر در پی سوء ظن به دخترش، او را بشدت کتک زده و سپس با انتقال به مزرعه‌، وی را با شلیک گلوله به قتل رسانده و پس از دفن جسد، با شکایت دروغین مدعی شده فرزندش گم شده است. بنابراین گزارش، با کشف جسد دختر نوجوان و انتقال آن به پزشکی قانونی، برای پدر و برادر او قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی در این باره ادامه دارد.

25 تیر 1392