h نجات معجزه اسای راننده زن به همراه پراید در انتهای دره/تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نجات معجزه اسای راننده زن به همراه پراید در انتهای دره/تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نجات معجزه اسای راننده زن به همراه پراید در انتهای دره/تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نجات معجزه اسای راننده زن به همراه پراید در انتهای دره/تصاویر

نجات معجزه اسای راننده زن به همراه پراید در انتهای دره/تصاویر

نجات معجزه اسای راننده زن به همراه پراید در انتهای دره/تصاویر

خودروی سواری که به علت نامعلوم به درون دره ای در جاده لشگرک سقوط کرده بود با تلاش آتش نشانان مهار و راننده میانسال آن به طرز معجزه آسایی از این حادثه جان سالم به دربرد.

به گزارش پایگاه خبری 125، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر مشاهده سقوط یک دستگاه خودرو سواری به دره در جاده لشگرک بعد از گردنه قوچک، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 10:22 امروز آتش نشانان ایستگاه 36 و گروه امداد و نجات 10 رابه محل حادثه اعزام کرد.

عابدین شجاعی پور، رئیس ایستگاه 57 در این باره اظهار داشت: با رسیدن به محل حادثه یک دستگاه خودروی سواری دیده می شد که به علت نامعلوم از مسیر اصلی منحرف شده و در وضعیت بسیار خطرناکی به درون دره سقوط کرده بود.

وی افزود: راننده این خودروسواری که بانوی 54 ساله ای بود نیز درون اتاقک درهم پیچیده خودرو گرفتار شده بود که آتش نشانان بی درنگ با در نظر داشتن تمهیدات ایمنی لازم به درون دره رفته و با بکارگیری تجهیزات راننده را از درون خودرو بیرون کشیده و با استفاده از برانکارد به سطح زمین منتقل کرده وتحویل امدادگران اورژانس دادند.

شجاعی پور خاطرنشان کرد: خوشبختانه علیرغم شدت این حادثه راننده آن دچار آسیب جدی نشده و به طرز معجزه آسایی از این حادثه جان سالم به در برد.

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از تحویل محل حادثه به عوامل راهنمایی و رانندگی و ایمن سازی های لازم به ماموریت خودپایان دادند.

24 تیر 1392