h مراسم جشن تولد برای آیت الله خامنه ای در شیراز/رهبر انقلاب:این کار غلط است‌ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مراسم جشن تولد برای آیت الله خامنه ای در شیراز/رهبر انقلاب:این کار غلط است‌,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مراسم جشن تولد برای آیت الله خامنه ای در شیراز/رهبر انقلاب:این کار غلط است‌,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مراسم جشن تولد برای آیت الله خامنه ای در شیراز/رهبر انقلاب:این کار غلط است‌

مراسم جشن تولد برای آیت الله خامنه ای در شیراز/رهبر انقلاب:این کار غلط است‌

مراسم جشن تولد برای آیت الله خامنه ای در شیراز/رهبر انقلاب:این کار غلط است‌

به گزارش ظهور12 به نقل از آينده آنلاين، در حالی که اقدام یک پایگاه بسیج وابسته به سپاه شیراز در برگزاری جشن تولد برای رهبر انقلاب با انتقاد اصولگرایان نیز مطرح شده، برخی فعالان حزب اللهی شبکه های مجازی می گویند تولد آیت الله خامنه ای در فروردین ماه است، نه تیر ماه.

صالح مفتاح با انتشار تصویر شجره نامه رهبری نوشت: هرچند تاریخ تولد مقام معظم رهبری در شناسنامه 24 تیر ثبت شده است، اما تولد ایشان در 29 فروردین بوده است.

در این حال سایت اصولگرای شیرازنا نوشت: شنیدن این خبر آنقدر عجیب است که هر دوستدار ولایتی را متعجب و مبهوت می کند!

ماجر از این قرار است که سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز در اقدامی غیرعقلانی، خلاف شرع و دور از انتظار تصمیم دارد به مناسب سالروز تولد مقام معظم رهبری ویژه برنامه ای را در شیراز برگزار کند!

این برنامه با همکاری موسسه خیریه متوسلین به حضرت زهرا(س) و اداره اوقاف ناحیه سه شیراز، ۲۴ تیرماه در تالار حافظ ساعت ۱۷:۳۰ برگزار خواهد شد و سردار یدالهی نیز سخنران مراسم اعلام شده است.

برگزاری جشن تولد برای مقام معظم رهبری درحالی توسط سپاه شیراز برنامه ریزی شده است که رهبر معظم انقلاب به صراحت با برگزاری چنین جشن هایی به مناسبت تولدشان مخالفت و مسئولان را از چنین اقداماتی نهی کرده اند.

به عنوان مثال چندی پیش در یکی از استان های کشور به مناسبت سالروز تولد رهبر انقلاب جشنی برپا و از برخی مسئولان برای حضور در این مراسم دعوت کرده بودند که پس از رسیدن این خبر به آیت الله خامنه ای، ایشان در حاشیه ی برگه ای که حاوی آن خبر بود نوشته اند: «این کار غلط است، این تولد و امثال آن هیچ جشنی ندارد؛ برگزارکنندگان، مسئول وقت و عمر و اموالی هستند که در این کار صرف و ضایع می شود. من از کسی که برای تولد من جشن می گیرد به هیچ وجه متشکر نمی شوم و او را مسئول زیان های این کار هم می شناسم»

22 تیر 1392