h افشاگری بی سابقه شریفی نیا از دستمزد بازیگران معروف سینما - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افشاگری بی سابقه شریفی نیا از دستمزد بازیگران معروف سینما,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افشاگری بی سابقه شریفی نیا از دستمزد بازیگران معروف سینما,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افشاگری بی سابقه شریفی نیا از دستمزد بازیگران معروف سینما

افشاگری بی سابقه شریفی نیا از دستمزد بازیگران معروف سینما

محمدرضا شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: در صورت وجود یك فیلم نامه خوب حاضر به ایفای نقش بدون دستمزد هم هستم اما در غیر این صورت تنها پول آبروی خود را می گیرم. این بازیگر با اشاره به دستمزد بالای برخی از بازیگران عنوان كرد: برخی از بازیگران با آوردن اسپانسر برای یك فیلم سعی در اخذ دستمزد بالا دارند به این صورت كه این بازیگران یك اسپانسر برای آن فیلم می آورند و آن اسپانسر برای مثال 500 میلیون تومان به آن فیلم پول تزریق می كند.

وی ادامه داد: بازیگر پس از اخذ درصد اسپانسر مبلغی را هم به عنوان حقوق خود از تهیه كننده می گیرد و به این ترتیب دستمزد بالای خود را رسانه ای می كند.

وی افزود: البته برخی از كارگردانان و تهیه كنندگانی كه موقعیت كارگردانی و یا تهیه كنندگی را ندارند به وسیله یك بازیگر سرشناس سعی در پیدا كردن موقعیت خود در سینما را دارند و به این ترتیب دستمزدهای بالایی را به بازیگران می دهند.

شریفی نیا بیان كرد: یك كارگردان و تهیه كننده در صورت برخورداری از یك جایگاه مناسب در سینما هیچگاه دستمزد بالایی به یك بازیگر نمی دهد زیرا بارها شاهد این موضوع بوده ام كه بسیاری از بازیگران بدون هیچ بحثی برای بازی در كار یك كارگردان حرفه ای چك سفید امضا می كنند.

این بازیگر ادامه داد: اما به طور كلی استفاده از بازیگران چهره برای جذب مخاطب در همه جای دنیا امری طبیعی است كه البته باید این موضوعات براساس ساختار و موضوع خوب قصه باشد.

وی تصریح كرد: در این سال ها بسیاری از بازیگران جدید و جوان با برخورداری از استعداد، شرایط و تحصیلات بازیگری وارد این عرصه شده اند اما وجود كانال هم از ملزومات این كار هست.

شریفی نیا با اشاره به حضور خود در آثار متعدد بیان كرد: حضورم در این آثار به دلیل علاقه زیاد مردم به من است به طوری كه مردم تمام آثارم را نگاه می كنند و این موضوع را در خیابان، كوچه و بازار به من می گویند

22 تیر 1392