h امروز آخرین روز انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

امروز آخرین روز انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,امروز آخرین روز انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,امروز آخرین روز انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد

امروز آخرین روز انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرنگار مهر، ایروان مسعودی اصل - معاون دانشجویی دانشگاه آزاد با اعلام این خبر افزود: مهلت ارائه درخواست متقاضیان نقل و انتقال دانشگاه آزاد از 16 خرداد 92 آغاز شده بود و امروز یکشنبه 16 تیرماه به پایان می‌رسد.

وی یادآور شد: امکان انتقال در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد وجود دارد و تنها دانشجویان مقطع دکتری تخصصی ممنوع الانتقال هستند.

مسعودی اصل اضافه کرد: تکمیل فرم شماره یک توسط دانشجوی متقاضی و تحویل آن به معاونت دانشجویی واحد یا مرکز آموزشی مبدأ در موعد مقرر به همراه مدارک مثبته لازم، بررسی درخواست متقاضی توسط واحد مبدأ برابر اسناد و مدارک مثبته و با رعایت مفاد آیین‌نامه نقل و انتقالات دانشگاه از جمله موارد ثبت و نحوه بررسی درخواست است.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اظهار داشت: با توجه به جدول هم ترازی، نقل و انتقال دانشجویان در واحدهای تراز بالا به پایین دانشگاه آزاد تنها نیازمند هماهنگی بین دانشگاههای مبدا و مقصد و نقل و انتقال در دانشگاههای دارای تراز پایین به بالا علاوه بر هماهنگی دو دانشگاه مبدا و مقصد دبیر هیات امنای آن استان نیز باید اعمال نظر کنند.

وی خاطرنشان کرد: نقل و انتقال شامل ورودی های جدید نمی شود و این عده از دانشجویان باید یک ترم را در دانشگاه یا از طریق مرخصی تحصیلی یا ادامه تحصیل ثبت نام کنند و در واقع دانشجو محسوب شوند و پس از یک ترم درخواست مهمانی یا انتقالی داشته باشند.

16 تیر 1392