h ازدواج مرد 92 ساله با دختر 22 ساله - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ازدواج مرد 92 ساله با دختر 22 ساله,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ازدواج مرد 92 ساله با دختر 22 ساله,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ازدواج مرد 92 ساله با دختر 22 ساله

ازدواج مرد 92 ساله با دختر 22 ساله

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری فرانسه، موصلی محمد المجامئی کشاورز 92 ساله عراقی پنجشنبه شب در مراسمی باشکوه با زنی 22 ساله ازدواج کرد.

در این مراسم علاوه بر پیرمرد عراقی دو نوه 16 و 17 ساله او نیز با نامزدهای خود ازدواج کردند. در مراسم ازدواج علاوه بر اهالی روستا و اعضای خانواده عروس و داماد؛ روسای قبایل منطقه ، ریش سفیدان و دیگر بزرگان محلی شرکت داشتند.

موصلی محمد المجامئی به خبرگزاری فرانسه گفت: بسیار خوشحالم که مراسم ازدواج من همزمان با دو نوه ام برگزار می شود. بارها ازدواج دو نوه ام را به تاخیر انداختم تا خود نیز همسری بیابم و هر سه در یک روز ازدواج کنیم.

موصلی محمد المجامئی اهل روستای غوبان در نزدیکی سامرا سه سال پیش همسر نخستش را پس از 58 سال زندگی مشترک از دست داد. وی دارای 12 پسر و 4 دختر از ازدواج اولش است.

مونا مخلیف الجوباری عروس 22 ساله که او نیز اهل روستای غوبان است به نوبه خود گفت: امیدوار است که همسرش را خوشبخت کند و فرزندان او به ویژه پسرانش حضور وی را به عنوان همسر پدرشان بپذیرند. مترجم: بهرام افتخاری.

15 تیر 1392