h مامور سازمان سیا از اسنودن خواستگاری کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مامور سازمان سیا از اسنودن خواستگاری کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مامور سازمان سیا از اسنودن خواستگاری کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مامور سازمان سیا از اسنودن خواستگاری کرد

مامور سازمان سیا از اسنودن خواستگاری کرد

"آنا چاپمن" (Anna Chapman) مامور سابق سرویس های اطلاعاتی روسیه که یکی از اعضای "جنجال جاسوسی" سال 2010 میلادی در آمریکا بود، به "ادوارد اسنودن" مامور تحت تعقیب سازمان "سیا" پیشنهاد ازدواج داد. به گزارش ظهور12 به نقل از سرّنیوز به نقل از خبرگزاری رویانوستی، "ادوار اسنودن" افشاگر فعالیت های جاسوسی اینترنتی در ایالات متحده و مامور سابق سازمان سیا است که به عنوان پیمانکار برای سازمان امنیت ملی آمریکا کار می کرد. دادگستری آمریکا در ماه ژوئن وی را به جاسوسی، دزدی و افشای اسناد محرمانه متهم کرده که مجازات این جرایم تا 10 سال حبس است. اسنودن روز 23 ژوئن به عنوان مسافر ترانزیتی وارد مسکو شده و اینک دو هفته است در بخش ترانزیت فرودگاه "شرمتیوو" به سر می برد.

"آنا چپمن" از جمله 10 نفری بود که در سال 2010 میلادی به فعالیت های جاسوسی برای روسیه در آمریکا و ارتباط با اعضای هیئت نمایندگی روسیه در سازمان ملل متحد متهم شده بودند. دیرتر روسیه و آمریکا در باره مبادله این 10 نفر با چهار نفر زندانی شده در روسیه به جرم جاسوسی به توافق رسیدند.

"آنا چاپمن" که 31 ساله، در حساب کاربری خود در تویتر «Twitter» به زبان انگلیسی نوشت: "اسنودن، با من ازدواج می کنی؟"

15 تیر 1392