h پژمان بازغی : سخت ترین تجربه ام بازی در کنار پرویز پرستویی و سعید راد بوده است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پژمان بازغی : سخت ترین تجربه ام بازی در کنار پرویز پرستویی و سعید راد بوده است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پژمان بازغی : سخت ترین تجربه ام بازی در کنار پرویز پرستویی و سعید راد بوده است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پژمان بازغی : سخت ترین تجربه ام بازی در کنار پرویز پرستویی و سعید راد بوده است

پژمان بازغی : سخت ترین تجربه ام بازی در کنار پرویز پرستویی و سعید راد بوده است

پژمان بازغی : سخت ترین تجربه ام بازی در کنار پرویز پرستویی و سعید راد بوده است

پژمان بازغی که مهمان امروز برنامه زنده رود بود گفت : سخت ترین تجربه کاری ام بازی در کنار پرویز پرستویی و سعید راد و بازی در فیلم دوئل بود چون واقعا حرفه ای کار می کنند و بازیگر نقش مقابل در کنار این بازیگران بزرگ معنی پیدا می کند.

وی در ادامه افزود: من دیپلم بازیگری را برای فیلم مرگ کسب و کار من است گرفته ام و از اینکه سیمرغ نگرفته ام ناراحت نیستم چون سیمرغ را مردم به بازیگران می دهند و همین که در دل مردم جا داری برایم کافی است.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره علت کم کاری اش در سینما تصریح نمود: در سینما کم کارم و سعی می کنم کارهای بهتر را انتخاب کنم. کار آخرم در تلویزیون نیز در ماه مبارک رمضان در شب های احیا با عنوان " بوی باران" پخش خواهد شد.

پژمان بازغی که به همراه همسر و دختر کوچکش نفس مهمان برنامه زنده رود بود در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به کودکان گفت: توصیه ام به پدرومادر های جوان پاین است که زود بچه دار شوند تا حوصله رسیدگی و توجه به خواسته های کودکانشان را داشته باشند.

14 تیر 1392