h فحاشی و هتک حرمت با لباس روحانیت در یاسوج - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فحاشی و هتک حرمت با لباس روحانیت در یاسوج,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فحاشی و هتک حرمت با لباس روحانیت در یاسوج,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فحاشی و هتک حرمت با لباس روحانیت در یاسوج

فحاشی و هتک حرمت با لباس روحانیت در یاسوج

فحاشی و حمله به خانه شهردار یاسوج شهردار یاسوج با تائید این خبر تاکید کرد که اقدام کارشناس قرارداد موقت شهرداری این شهر دور از شآن روحانیت و فردی که لباس یک عالم برتن پوشیده است می باشد. به گزارش بولتن نیوز به نقل از بویرنیوز، صبح امروز برخی از سایت های محلی از درگیری یکی از کارمندان شهرداری یاسوج با شهردار این شهر خبر دادند.

شهردار یاسوج با تائید این خبر تاکید کرد که اقدام کارشناس قرارداد موقت شهرداری این شهر دور از شآن روحانیت و فردی که لباس یک عالم برتن پوشیده است می باشد.

” مهندس قباد نگین تاجی ” در گفتگو با خبرنگار بویر نیوز گفت: این کارشناس فرهنگی که حدود سه و نیم سال در قالب قرارداد موقت با شهرداری یاسوج همکاری می کند بارهای بار در ساعات اداری در محل کار خود حاضر نمی شد و هیچ توجهی هم به خواهش ها و التماس های ما نیز نمی کرد.

وی با تشریح چگونگی درگیری این کارشناس فرهنگی با شهردار یاسوج ، بیان داشت: مدتی قبل بدلیل استمرار حضورنیافتن در محل کار و انجام ندادن فعالیت های مطلوب فرهنگی به ایشان اعلام کردیم دیگر به وی نیازی نیست اما با پادرمیانی و واسطه شدن یکی از اعضای شورای شهر ، وی به محل کار خود برگشت.

شهردار یاسوج پایتخت طبیعت ایران اسلامی افزود: بعد از بازگشت به کار که با واسطه گری انجام شد متاسفانه همان عادت گذشته تکرار و این کارشناس فرهنگی نسبت به قبل دیرتر در محل کار حاضر و فعالیت های مرتبط را نیز بخوبی انجام نمی داد.

نگین تاجی از درخواست های مرتب خود برای نظم بخشیدن به حضور این کارشناس فرهنگی در محل کار و انجام فعالیت های مناسب فرهنگی خبرداد و یادآورشد: بارها از ایشان خواستم بطور مرتب در محل کار خود حاضر و فعالیت های فرهنگی شایسته ای انجام دهد اما متاسفانه به درخواست های ما بعنوان شهردار یاسوج در این ارتباط توجهی نکرد.

وی گفت: این کارشناس فرهنگی برای دیر آمدن در محل کار خود هرروز دلیلی می آورد یعنی یک روز می گفت در قم درس می خوانم و روز دیگر می گفت در حوزه هنری فعالیت می کنم تا اینکه ساعات اداری حدود دو هفته پیش تغییر کرد.

شهردار یاسوج با بیان اینکه این کارشناس فرهنگی در قالب قرارداد موقت یکساله با شهرداری همکاری می نمود و در پایان هرسال این قرارداد منعقد می شد ، خاطرنشان کرد: طی دوهفته گذشته که ساعات اداری تغییر کرد، حضور نیافتن ایشان که لباس مقدس روحانیت را نیز برتن دارد بیشتر از قبل شد و بی توجهی شان به خواهش های ما هم بی پاسخ ماند.

نگین تاجی افزود: روز گذشته یازدهم تیرماه ۹۲ بدلایلی که عرض شد مجبور شدیم حکم اخراج وی را صادر تا بتوانیم فرد مناسب تری برای خدمتگزاری بهتر برای شهروندان یاسوج در حوزه فرهنگی انتخاب کنیم.

وی زمان درگیری این کارشناس فرهنگی با شهردار یاسوج را ساعت پایانی اداری شهرداری ذکر و ادامه داد: حوالی ساعت سه ربع تا سه و نیم ، وی به دفتر ما آمد و شروع به بد و بیراه و فحاشی نمود.

شهردار یاسوج گفت: تعجب من زمانی بیشتر شده بود که ایشان با لباس مقدس روحانیت به هتک حرمت و فحاشی اقدام بگونه ای که سبب ناراحتی برخی از همکاران که در محل کار خود حضور داشتند شده بود.

نگین تاجی با اظهارتاسف از وقایع رخ داده در روز دوازدهم تیرماه ۹۲ ، ادامه داد: ما در جواب فحاشی و هتک حرمت های ایشان هیچ سخنی بر زبان نرانده زیرا احترام داشتن لباس مقدس روحانیت را برای خود افتخار دانسته و می دانیم.

وی افزود: این فرد بعد از اینکه در محل اداری ما را هتک حرمت نمود عده ای را جلوی منزل مسکونی اینجانب بطور اجاره ای در ابوذر ۱۱ می فرستد یعنی مستاجر هستم و در هنگام حضور آقایان برای درگیری ، برخی از بچه های همسایه در خیابان مشغول بازی بودند که آن عده با سنگ و چوب ، شیشه های صاحبخانه و تعدادی از وسایط نقلیه را شکسته و از سویی سنگ پرانی و فحاشی می کردند.

نگین تاجی با تاکید براظهار تاسف خود از این موضوع ، تصریح کرد: اگر خودم جلوی سنگ پرانی ها نمی ایستادم بدون شک یکی از بچه ها در کوچه بدلیل سنگ پرانی آقایان کشته می شد.

این مسوول شهری یاسوج افزود: برخی از همسایه ها جلوی آن عده سنگ پران و فحاش را گرفتند و گرنه شرایط بدتری پیش می آمد و معلوم نبود سرانجام چه اتفاق بدتری رخ می داد.

وی از شکایت کردن این کارشناس فرهنگی شهرداری یاسوج به دادگاه ویژه روحانیت استان توسط شهردار خبرداد و اظهارداشت: بعد از بررسی های انجام شده ، وی بدستور آن دادگاه محترم بازداشت و هم اکنون در بازداشت بسر می برد.

شهردار پایتخت طبیعت ایران اسلامی با اظهار نگرانی از بازداشت این کارشناس فرهنگی زیرمجموعه خود ، بیان داشت: ما از وقایع پیش آمده اصلا خوشحال نیستیم اما ایشان که می بایست الگوی جوانان و نوجوانان این دیار باشد نمی بایست ما را هتک حرمت می نمود و عده ای را برای شکستن شیشه های منزل مسکونی بنده و وسایط نقلیه همسایگان می فرستاد.

نگین تاجی از بازداشت این روحانی اظهار تاسف و نگرانی کرد و یادآورشد: من از بازداشت ایشان راضی نیستم و روز شنبه پانزدهم تیرماه امسال به وی رضایت می دهم اما اقدام ایشان بسیار بچگانه و زننده بود.

وی گفت: ایشان اگر به حکم اخراجی خود اعتراض داشت می بایست به دستگاههای ذیربط مراجعه و از حقوق خود دفاع می نمود نه اینکه عده ای را جلوی محل سکونت بنده می فرستاد تا سبب آزار و اذیت خانواده خودم و سایر شهروندان می شدند.

نگین تاجی در پایان به بویر نیوز گفت : ایشان از لحاظ ما اخراج است و اگر اعتراضی دارد می تواند به دستگاههای نظارتی مراجعه تا اگر ما اشتباه کرده باشیم به محل کار خود بازگردد.

13 تیر 1392