h دستگیری مردی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی از همسر هم خوابگاهی اش کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستگیری مردی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی از همسر هم خوابگاهی اش کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستگیری مردی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی از همسر هم خوابگاهی اش کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستگیری مردی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی از همسر هم خوابگاهی اش کرد

دستگیری مردی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی از همسر هم خوابگاهی اش کرد

رییس پلیس فتای استان همدان از دستگیری مردی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی از همسر هم‌خوابگاهی‌اش در فضای مجازی کرده بود، خبر داد.

به گزارش ظهور12 به نقل از سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ وطنی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر انتشار تصاویر همسر وی از طریق ارسال ایمیل ماموران اقدام به تحقیق از شاکی کردند که مشخص شد تلفن‌همراه وی مدتی قبل در خوابگاه دانشجویی به سرقت رفته و اطلاعات موجود در حافظه آن نیز در دسترس دیگران قرار گرفته است.

وطنی افزود: ماموران با بررسی ایمیل‌های تهدیدآمیز، صاحب خط تلفن را در همدان شناسایی کردند و به مقر انتظامی فراخواندند که در اظهارات وی مشخص شد که فرزند وی دانشجوی همان دانشگاهی است که شاکی در آن مشغول به تحصیل است.

رییس پلیس فتای استان همدان با بیان اینکه متهم اصلی دستگیر و به پلیس فتا دلالت داده شد، گفت: متهم پس از رویارویی با دلایل، به سرقت موبایل و تهدید شاکی اعتراف و هدف خود را اخاذی از این خانواده عنوان کرد.

وطنی به کاربران تلفن‌های همراه هشدار داد که عکس و فیلم‌های خصوصی خود را روی حافظه موبایل و ... نگهداری نکنند و به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار ندهند.

13 تیر 1392