h آسیب فرشهای ماشینی به عضله ها و استخوان ها - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آسیب فرشهای ماشینی به عضله ها و استخوان ها,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آسیب فرشهای ماشینی به عضله ها و استخوان ها,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آسیب فرشهای ماشینی به عضله ها و استخوان ها

آسیب فرشهای ماشینی به عضله ها و استخوان ها

الیاف مصنوعی فرش های ماشینی مانند پلی پروپلین باعث کاهش تراکم استخوانی می شوند و دردهای استخوانی را افزایش می دهند. به گزارش ظهور12، بولتن نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، فرش ماشینی باعث حساسیت های پوستی می شوند و به همین دلیل افرادی که دچار اگزماهای پوستی شدید هستند باید به شدت از خرید فرش های مصنوعی جلوگیری کنند.

اگر عادت دارید روی زمین می خوابید سعی کنید روی فرش ماشینی نباشد یا حداقل تشک در زیر خود پهن کنید زیرا خوابیدن مستقیم روی اين فرش ها باعث کاهش تراکم استخوانی می شود و باعث می شود تا کلسيم هاي مواد غذایی جذب بدن نشوند.

کیفیت فرش های ماشینی متنوع است سعي کنيد حتما قبل از خرید یک فرش ماشینی مناسب با یک فرش فروش ماهر مشورت کنید تا بهترین فرش را برای منزل خود خریداری کنید.

فرش های ماشینی در نهایت با آسیب رساندن به عضله ها و استخوان های شما قدرت حرکتی را از شما باز می دارند و عضلات شما را ضعیف و ناتوان می کنند.

13 تیر 1392