h پزشکان برس زدن پوست را توصیه می کنند! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پزشکان برس زدن پوست را توصیه می کنند!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پزشکان برس زدن پوست را توصیه می کنند!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پزشکان برس زدن پوست را توصیه می کنند!

پزشکان برس زدن پوست را توصیه می کنند!

پزشکان به افراد برای داشتن پوستی سالم و شفاف مسواک زدن پوست را توصیه می کنند.به گزارش ظهور12، بولتن نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، پزشکان در جدیدترین بررسی برای حفظ سلامت و بهداشت پوست دریافته اند که استفاده از برس حمام می تواند یک راه عالی برای از بین بردن سلول های مرده سطح پوست و تسریع روند جوانسازی پوست باشد.

گفتنی است؛ پزشکان برس زدن پوست با برس مخصوص حمام را قبل از حمام و بدون استفاده از آب توصیه می کنند البته در صورتی که پوست فاقد هر نوع سوختگی، بریدگی و یا آسیب باشد.

بررسی ها نشان می دهند استفاده از برس پوست شادابی و طراوت را به پوست باز می گرداند البته برای انتخاب برس مناسب بایستی دقت نمود تا پوست بدن به مواد سازنده آن حساسیت نداشته باشد و همینطور در اثر استفاده پوست دچار التهاب نشود.

پزشکان استفاده از این روش را 3 الی 4 بار بسته به جنس پوست در طول هفته توصیه می کنند.

البته پس از استفاده از برس حمام می بایست سلول های مرده را با آب گرم از بدن پاک کرد و نیز در انتها پوست را مرطوب نمود تا آب از دست رفته به سطح پوست بازگردد.

نکته: حفظ بهداشت خود برس نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

12 تیر 1392